Yarış Oyunları

Need For Speed’in Yeni Oyununa Motosiklet Eklenebilir

Need for Speed ​​yarış oyunu serisinin hayranları, yeni bir oyunla ilgili her türlü bilgiyi bekliyor. Bu arada, bugün Axel Nu’nun resmi Instagram profilinde yer alan bir gönderi, motosikletlerin NFS’nin yeni bölümünde görünebileceğini öne sürüyor.

Popüler yarış oyunu serisinin yeni bölümü hakkında bildiğimiz tek şey, Criterion’un üzerinde çalıştığı ve Ağustos ayında alfa sürümünden olduğu iddia edilen bir yapımın çevrimiçi olarak piyasaya sürüleceği. Bugün aktör Axel Nu, Instagram’da Need for Speed’in yeni oyunu için bir hareket yakalama sekansı gerçekleştirmek üzere seçildiğini açıkladı.

Axel Nu, bir hareket yakalama oturumundan bir fotoğraf yayınladı. Electronic Arts ile çalışmaktan zevk aldığından bahsetti – sürücüler, siviller ve motosikletçiler için hareketlerin kaydedildiği bir oturuma katıldı.

Gönderisi, yeni Need for Speed’de motosikletler bekleyebileceğimizi öne sürüyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Yarış Oyunları

Need for Speed ​​2022 ile ilgili sızan son bilgiler

Yarış Oyunları

Yeni Need for Speed ​​oyunu bu yıl geliyor, sadece son nesil için çıkacak

Yarış Oyunları

Need for Speed Heat, Yeni Güncellemesi Crossplay'i Aktif Edecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Doom Eternal Çok Yakında Xbox Game Pass’te Yayınlanabilir