Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Battle Royale

PUBG Mobile x Blackpink Etkinliği Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Blackpink x PUBG Mobile etkinliği artık oyunda yayında. Etkinlik, oyunculara imzalı bir Blackpink albümü, kalıcı kıyafet ve daha fazlasını içeren bazı heyecan verici ödüller kazanma şansı veriyor.

Etkinlik 8 Ekim’e kadar devam edecek. Bu etkinlik dışında, K-pop grubu ile PUBG Mobile arasındaki bağın bir parçası olarak oyuna başka özellikler de gelecek. Buna Blackpink reklam panosu, uçak, airdrop ve lobi müziği dahildir.

Etkinlik sayfası, etkinlikler menüsünün önerilen sekmesinde bulunabilir. Oyuncular, onu açtıktan sonra etkinliğin farklı sayfaları arasında sağa kaydırabilecekler. İşte onlar hakkında bilmeniz gereken her şey.

Personal Support Shoutout

Oyuncular bu etkinlikte ödül kazanmak için ışık çubukları toplamalı ve yakmalıdır. Evet, Blackpink’in resmi ışık çubuğu PUBG Mobile’a doğru yol aldı. Bu ışık çubukları, günlük ve başarı görevlerini tamamlayarak kazanılabilir. İşte ödüller.

  • 200 BP: 200 ışık çubuğu
  • Tedarik sandığı kupon hurdası: 500 hafif çubuk
  • Tezahürat Feneri: 800 ışık çubuğu
  • Tıraşlanmış Buz Örtüsü (beş gün): 1200 ışık çubuğu
  • Yaylı T-shirt (kalıcı) ve Cheer Lantern: 2500 ışık çubuğu

Işık Çubuğu Elektrik Haritası

PUBG Mobile’daki tüm oyuncular tarafından toplanan toplam ışık çubuklarına bağlı olarak, bazı “sunucu ödülleri ve görüntüleme kaynaklarının” kilidi açılacak. Bunlar ana sayfada toplanabilir. Bu ödüllerin ne olacağı henüz açıklanmadı.

Destek Sıralaması

En fazla ışık çubuğuna sahip en iyi oyuncular özel ödüller kazanacak. İlk beş oyuncu için imzalı bir Blackpink albümü ve kalıcı Adorable Panda Suit kilidi açılacak. Altıncıdan 10. sıraya kadar olan oyuncular ise Killer Cadet setini alacak.

Bunun dışında oyuncular Blackpink üyelerinin hesaplarına da gidebilir ve onlara popülerlik hediye edebilir. Her üyeye en çok katkıda bulunan kişi ayrıca imzalı bir hediye alacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Başkasına Eşya Gönderme

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Pubg Mobile

PUBG Mobile, Squid Game benzeri bir oyun modu ekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’a Blade İçerikleri Geliyor