Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Rol Oyunu

Yakuza: Like a Dragon PC Sistem Gereksinimleri

Yakuza : Like a Dragon satın almayı planlayanlar artık oyunu oynayıp oynayamayacaklarını öğrenmek için PC özelliklerine bakabilirler. Yakuza: Like a Dragon PC Sistem Gereksinimleri açıklandı.

Yakuza’yı satın almayı dört gözle bekleyen oyuncular, Kasım ayında PC için oyun piyasaya sürüldüğünde, suç RPG’sini çalıştırmak için makinelerinde tam olarak ne gerektiğini anlayabilecekler. Neyse ki, oyunun PC sistem gereksinimleri çok yoğun olmayacak ve çoğu insan oyunu çalıştırmak istiyorlarsa bilgisayarlarını yükseltmeleri gerekmeyecek gibi görünüyor.

Yakuza: Like a Dragon 10 Kasım’da PC, PS4, Xbox One ve Xbox Series X için satışa sunulacak ve bu da bir başka Xbox Series X lansman oyunu haline gelecek. Bununla birlikte, PS5 sürümü, diğer tüm konsollar için kullanılabilir hale geldikten birkaç ay içinde çıkmayacak, bu nedenle bu belirli platformu kullanmayı planlayan oyuncuların beklemesi gerekecek. Şimdilik, PC’de oynamayı planlayanlar Yakuza: Like a Dragon PC Sistem Gereksinimlerini aşağıdan kontrol edebilirler.

4 GB gereksinimi olan Yakuza 0’dan bu yana gereken RAM iki katına çıktı, ancak birçok oyuncu serideki diğer oyunları çalıştırdıkları aynı bilgisayarı kullanabilecek. Yakuza oyunları, konsolları düzensiz çalıştırmalarıyla veya çok fazla alan gerektirmeleriyle bilinmemektedir ve bunun nedeni, zayıf grafiklere veya düşük miktarda içeriğe sahip olmaları değil, oyunların yapıldığı genel tarz nedeniyle bu zorunlu hale geliyor. Bunu aklınızda tutmanızda fayda var.

Yakuza: Like a Dragon PC Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 | AMD FX-8350
  • Bellek: 8GB RAM
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 660, 2GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB Depolama: 40 GB

Önerilen Özellikler

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-6700 | AMD Ryzen 5 1400
  • Bellek: 8GB RAM
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 1060, 3GB | AMD Radeon RX 580, 4 GB
  • Depolama: 60GB

Yakuza PC oyuncuları PlayStation oyuncularına karşı zaten bir avantaja sahipler, sadece Like a Dragon’un PS5 sürümünün 2021’in başlarına kadar gelmemesi değil, Ryu Ga Gotoku Studios, Like a Dragon’un PS4 kayıt verilerinin PS5’e aktarılmayacağını onaylıyor. Konsollar ve PC’ler çok farklı olduğundan ve PC’ler, Xbox ve PlayStation gibi nesiller halinde sınıflandırılmadığından, PC’de oyun çalıştırma gereksinimleri biraz daha belirsizdir. Düz PS5 belirli oyunları çalıştırmaz, oysa birçok bilgisayar bunun için tasarlanmamış bir oyunu daha düşük kalitede çalıştırır.

Oyuncular, yaklaşık bir buçuk ay içinde Yakuza’nın açık yürekli ve ciddi hikâyelerini iş başında görmeyi dört gözle bekliyorlar, bu da kişinin bilgisayar özelliklerini yükseltmek için yeterli zamanın olduğu anlamına geliyor.

Yakuza: Like a Dragon 10 Kasım 2020’de PC, PS4, Xbox One ve Xbox Series X / S için yayınlanacak. PS5 sürümü 2 Mart 2021’de yayınlanacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Starfield

Starfield erken erişim ve lansman, Bilmeniz Gerekenler

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG Mobile x Blackpink Etkinliği Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey