Call of DutyModern WarfareRehberWarzone

Call of Duty Warzone – Kabak Kafa Kostümü Açma

Warzone veya Modern Warfare’de balkabağı kafasını mı arıyorsunuz? İşte Call of Duty Warzone – Kabak Kafa Kostümü için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Warzone’da balkabağı kafalı biri tarafından öldürüldünüz ve oynarken sezonun en korkunç başlık kostümüne nasıl sahip olabileceğinizi öğrenmek istiyorsunuz. Warzone’a bazı becerilere sahip olduğunuzu varsayarsak,  Call of Duty Warzone – Kabak Kafa Kostümünü almak o kadar da zor değil. Öyleyse Warzone balkabağı kafasının ne olduğuna ve nasıl giyebileceğinize bir göz atalım.

Warzone balkabağı kafası nasıl alınır?

Bir Warzone balkabağı kafası elde etmenin basit cevabı, üç kişi öldürmektir. Bu kadar. Herhangi bir bildirim olmadığı için aldığınızı bilmeyeceksiniz, ancak üç öldürme işaretini geçtiğinizde sihirli bir şekilde balkabağı ölüm kralı olacaksınız. Gerçek anlamda taçlandıran ihtişamınızı görmenin tek yolu, öldüğünüzde öldürme kamerasıdır. Temelde sadece diğer oyuncuların görebileceği bir şey. İyi haber şu ki, bir hata nedeniyle yakın zamanda kaldırıldıktan sonra, Warzone balkabağı kafası tekrar devreye giriyor.

Warzone balkabağı kafası ne işe yarar? [ctu_ultimate_oxi id=”7″]

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Watch Dogs: Legion Karakter Yaratma Ekranı Detayları