Hayatta KalmaRehber

Grounded’da Acid Gland Nasıl Elde Edilir?

Grounded, inanılmaz sayıda kaynakla dolu. İzlenecek çok şey ve keşfedilecek çok fazla bahçe var. Asit Bezi (Acid Gland) herhangi bir kaynak değildir, nadir bulunan bir kaynaktır, yani toplanması zor olacaktır. Kulağa hoş gelmeyebilir ama endişelenmeyin. Asit bezlerini (Acid Gland) nasıl toplayacağınızı öğrendikten sonra, bu nadir bezleri kolayca bulabilecek ve sonraki arayışlarınızda Acid Gland için çok fazla çaba harcamayacaksınız.

Acid Gland hangi yaratıktan düşüyor?

Acid Gland asker karıncalardan düşer ama düşme şansı oldukça azdır, bu açıdan aşağıdaki tavsiyelerimize uymanız yerinde olacaktır. Acid Gland’ı hızlıca bulmak için Grounded’da yapmanız gerekenler…

Asit bezleri (Acid Gland) elde etmek için, bir tane öldürdüğünüzde bu değerli kaynağı düşürme şansı düşük olduğundan, bir asker karıncası kaynağı bulmanız gerekir. Eğer onu yağmalayıp bir salgı bezi toplarsan, o zaman şanslısın! Düşme ihtimali tek bir karınca için pek iyi değildir, ancak bir orduyu katledikten sonra en azından birkaç tane düşeceğinden emin olabilirsiniz!

Acid Gland toplamak için tavsiyeler

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaListe

DayZ Benzeri 5 Oyun

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Watch Dogs: Legion – Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?