Hayatta KalmaRehber

Grounded’da Acid Gland Nasıl Elde Edilir?

Grounded, inanılmaz sayıda kaynakla dolu. İzlenecek çok şey ve keşfedilecek çok fazla bahçe var. Asit Bezi (Acid Gland) herhangi bir kaynak değildir, nadir bulunan bir kaynaktır, yani toplanması zor olacaktır. Kulağa hoş gelmeyebilir ama endişelenmeyin. Asit bezlerini (Acid Gland) nasıl toplayacağınızı öğrendikten sonra, bu nadir bezleri kolayca bulabilecek ve sonraki arayışlarınızda Acid Gland için çok fazla çaba harcamayacaksınız.

Acid Gland hangi yaratıktan düşüyor?

Acid Gland asker karıncalardan düşer ama düşme şansı oldukça azdır, bu açıdan aşağıdaki tavsiyelerimize uymanız yerinde olacaktır. Acid Gland’ı hızlıca bulmak için Grounded’da yapmanız gerekenler…

Asit bezleri (Acid Gland) elde etmek için, bir tane öldürdüğünüzde bu değerli kaynağı düşürme şansı düşük olduğundan, bir asker karıncası kaynağı bulmanız gerekir. Eğer onu yağmalayıp bir salgı bezi toplarsan, o zaman şanslısın! Düşme ihtimali tek bir karınca için pek iyi değildir, ancak bir orduyu katledikten sonra en azından birkaç tane düşeceğinden emin olabilirsiniz!

Acid Gland toplamak için tavsiyeler

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Watch Dogs: Legion – Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?