AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion – Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?

Büyük bir haritaya sahip çoğu oyunda olduğu gibi, Watch Dogs: Legion’da hızlı seyahatin kilidini açmak, geç kalmak istemeyeceğiniz bir şeydir. Sadece bir düğmeye basabildiğiniz zaman A noktasından B noktasına gitmek için geniş bir alanda yürümek, koşmak veya araba kullanmaktan daha kötü bir şey yoktur. Peki Watch Dogs: Legion’da hızlı seyahat nasıl işliyor?

Hızlı Seyahatin Kilidini Açma

Basitçe söylemek gerekirse, Watch Dogs: Legion’da hızlı seyahatin kilidini açmak için haritanın farklı bölgelerini ziyaret etmeniz gerekecek. Yeni bölgeleri ziyaret ettiğinizde, haritadaki ünlü Londra Metrosu’na çeşitli erişim noktalarının kilidini açacaksınız. Her hızlı seyahat konumu haritada beyaz bir sembol ile işaretlenmiştir. Birini seçmek bölgeler arasında kolayca seyahat etmenize olanak tanır, böylece etrafta dolaşmak için daha az zaman harcayabilirsiniz.

Hızlı seyahat konumlarının kilidini gerçekten açmak için bölgede koşmanız veya arabayla geçmeniz ve haritanızdan orayı boşaltmanız gerektiğini yeniden vurgulamakta fayda var. Konuma fiziksel olarak gitmediyseniz, özelliği kullanamazsınız. Ancak, görevler boyunca ilerlerken bu konumların çoğunu doğal olarak ortaya çıkaracaksınız.

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion Ubisoft Toronto’nun geliştirdiği bir oyundur ve Ubisoft yayıncılığını üstlenir. Aksiyon-macera türünde olan oyun Watch Dogs serisinin üçüncü oyunu ve Watch Dogs 2’nin devamı niteliğindedir. Rol oyunu bakımından ilginç özellikleri olduğundan bir çok kişi tarafından sevilmiştir.

Watch Dogs: Legion Çıktı Mı?

Bir çok büyük yapımın ertelenmesi neticesinde oyuncuların Watch Dogs: Legion ile ilgili merakları da sürüyor. Watch Dogs: Legion çıktı mı? Watch Dogs: Legion yayınlandı mı? Bilgiğiniz gibi bazı oyunlar, ertelendikleri tarih yaklaşınca bile tekrar ertelendiler. Neticesinde insanlar Watch Dogs: Legion’ın yayınlanıp yayınlanmadığı konusunda merakları sürüyor. Bunun için en kesin bilgiyi Ubisoft’un resmi sitesinden alabildik.

Watch Dogs: Legion 29 Ekim yani bu yazı yazılırken resmen yayınlanmış oldu. İşte kaynak: Ubisoft Yardım Sitesi

Watch Dogs: Legion – Hızlı Seyehat Nasıl Açılır?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Evcil Hayvanlara İsim Verme

RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forsaken World: Gods and Demons – Mobil MMORPG