AksiyonRehberRol Oyunu

Destiny 2 Haunted Forest Nasıl Bulunur?

Destiny 2, Haunted Forest Festivali ile bu yıl da Cadılar Bayramı’nı kutluyor, ancak buna katılmak biraz farklı.

Destiny 2’nin Kayıp Festivali başladı. Oyuncular, eşsiz Kayıp Festival kostümlerini toplama, şeker toplama ve hatta Perili Orman’a bir kez daha göz atma fırsatına sahip olacaklar.

Haunted Forest

Destiny 2, Cadılar Bayramı benzeri ürkütücü Festival of the Lost de dahil olmak üzere tatil etkinliklerinde büyüktür; Bungie’nin Beyond Light ile gelen tüm değişiklikleri bırakmadan önceki son Kayıp Festivali olacak. Kayıp Festivali 2015’ten beri var ve bu yıl mağazada büyük kutlamalar ve ürkütücü sürprizler var gibi görünüyor. Bunlardan biri, Sonsuz Orman’ın daha ürkütücü, daha karanlık ve daha zor bir versiyonu olan Perili Orman’da bir yolculuktur. Bu, oyuncuların kozmetik kazanmak için Ormana sızabilecekleri üst üste üçüncü yıl.

Ormanın Kilidini Açmak

Ormana girebilmek için, oyuncuların ilk olarak Festival of the Lost’un “Uzay Büyükannesi” Eva Levante ile yılın şenliklerini başlatmak için sohbet etmesi gerekecek. Tıpkı son birkaç yılda olduğu gibi, Perili Orman’ın kilidini açmanın anahtarı olacak, ancak bu yıl fazladan bir adım var. Oyuncular Eva’yı genellikle Destiny 2’de bu ve diğer tatil etkinlikleri için kamp yaptığı Kulenin ortasında bulabilirler.

Festival of the Lost Kası ve Sonraki Adımlar

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehber

Among Us - Crewmate'de Kazanmak İçin İpuçları

Battle RoyaleRehber

Fortnite - Nasıl Shadow Olunur?

RehberWarzone

Call of Duty: Warzone'da Pumpkin Punisher Kaplamasını Açma

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mortal Kombat 11’e Rambo Çok Yakıştı