AksiyonRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla Yerleşim Ayrıntıları, Özelleştirme Seçenekleri Açıklandı

Yeni bilgiler, Assassin’s Creed Valhalla’nın yerleşim merkezi ve oyunculara sunulan özelleştirme seçenekleriyle ilgili ayrıntıları ortaya koyuyor.

Assassin’s Creed Valhalla, Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunudur ve Ubisoft Montreal, oyunla birlikte geri dönen bir özelliği gösteriyor. Assassin’s Creed 2’den Ezio’nun Monteriggioni’de evi diyebileceği bir yere sahip olmasına benzer şekilde, Valhalla, oyuncu karakteri Eivor’un Antik Britanya’daki Ravensthorpe’un viking yerleşimi ile aynı şeyi yapmasını sağlayacak.

Ravensthorpe hakkında detaylar ortaya çıktı

Eivor’un Valhalla’daki yerleşimi hakkında daha fazla ayrıntı, oyunun seviye tasarımcısı David Bolle tarafından paylaşıldı. Ravensthorpe köyünün nasıl geri dönüp oyuncu için yeni malzeme stoklayacak bir yerden daha fazlası olduğunu ve oyuncu ile birlikte büyüyen ve genişleyen gelişen bir topluluğa ev sahipliği yapacağını açıklıyor.

Bolle, birçok anlatının, görevin ve hikâye ritminin Valhalla’nın daha geniş olay örgüsünden geri aktığı “merkez parçası” olduğunu söylüyor. Ravensthorpe ilk etapta taleplerinizi karşılamayabilir, ancak oyuncular düzeni genişletebilecek ve özelleştirebilecek.

Yapı İnşa Seçimleri

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla Book of Knowledge Lokasyonları

RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla - Rune Nasıl Takılır?

RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla'da Ham Maddeler (Raw Meterials) Nasıl Elde Edilir?

RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla, Builder Boss'unu Nasıl Yenersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Motorsport 7 ve Daha Fazla Oyun Game Pass Xbox ve PC’ye Ekleniyor