Haber

Forza Motorsport 7 ve Daha Fazla Oyun Game Pass Xbox ve PC’ye Ekleniyor

Turn 10’un en son yarış oyunu Forza Motorsport 7 de dahil olmak üzere yeni bir oyun serisi Xbox Game Pass’te sunuluyor.

Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarının ön siparişe açılmasıyla birlikte, Microsoft’un en iyi oyuncu toplama çalışması Xbox Game Pass abonelik hizmetidir. Game Pass uygun fiyatlı, erişilebilir ve abonelere oynayabilecekleri bir sürü harika oyun sunuyor. Sadece bir ay sonra piyasaya sürüldüğünde, Xbox’ın yapması gereken tek şey Game Pass’in yeni nesil konsollarda Xbox One’da olduğu kadar harika olacağını göstermek. Forza Motorsport 7’yi içeren son Game Pass eklentileri iyi bir başlangıçtır.

Forza Horizon 7, Xbox Series X ve S lansmanına giden yolda Game Pass’e eklemek için uygun bir seçimdir. Birincisi, yarış oyunları genellikle yeni konsollar için oldukça popüler lansman oyunlarıdır. Artık Xbox One, PC ve nihayetinde Xbox Series X ve S oyuncuları Turn 10’un en yeni yarış odaklı oyununa göz atabilecekler. Turn 10’un geliştirilmekte olan Forza Motorsport’un lansman için zamanında bitmemiş olması utanç verici, ancak Forza Motorsport 7 şu an için yeni oyunlar arasında iyi bir alternatif.

Ancak Forza Horizon 7, son günlerde Game Pass’te yayınlanan tek oyun değil. Game Pass’in sunduğu içeriğin genişliğini temsil eden diğer iki oyun da piyasaya sürüldü. Bu oyunlar yeni başlatılan bağımsız RPG Ikenfell and the Double Fine klasik aksiyon-macera oyunu Brutal Legend.

Ikenfell Hakında ve Diğer Game Pass Oyunları

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Game Pass

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Aksiyon

İlk Gün Game Pass Oyunlarına Bir Yenisi Daha Ekleniyor

Game Pass

Microsoft bu yıl içinde bir Xbox Game Pass aile planı başlatacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
For Honor, Yeni Nesil Sürümün Çıkacağı ve Oyunun Aktarılacağı Doğrulandı