AksiyonKonsolRol Oyunu

For Honor, Yeni Nesil Sürümün Çıkacağı ve Oyunun Aktarılacağı Doğrulandı

Ubisoft Montreal, For Honor oyunuyla ilgili gelecek nesil konsollardaki durumu ile ilgili yeni ayrıntıları ve güncellemeyle ilgili diğer bilgileri onaylıyor.

For Honor, bu sonbaharda mevcut nesil konsollardan gelecek nesil konsollara taşınacak birkaç oyundan biridir. Bazı oyunlar devrederken, bazı oyunlar PS5 için Marvel’s Spider-Man Remastered gibi yeniden düzenlendi. Kısa süre önce For Honor’s’un geliştiricisi Ubisoft Montreal, yeni nesil konsollara geçiş ve ekibin geçişe eklediği ekstra avantajlar hakkında daha fazla ayrıntı verdi.

For Honor, yeni nesil konsollar için çıkacak

For Honor, piyasaya sürüldükten sonra Ubisoft Montreal’deki geliştirici ekibi tarafından iyi desteklendi ve For Honor’un son sezon dördüncü güncellemesiyle kanıtlandı. Şimdi Ubisoft Montreal, PlayStation 5 ve Xbox Series X konsolları halka açıklandığında oyunun yeni nesil uyumluluğa sahip olacağını ortaya koyuyor. Sadece bu değil, oyunda tüm oyuncu envanteri ve ilerleme yeni konsollara aktarılacak, böylece oyuncular bir sonraki nesle geçerken içeriklerini kaybetmeyecek.

For Honor, yeni nesilde gelecek geliştirmeler

Geliştirici, For Honor’un PlayStation 5 ve Xbox Series X için oynanabilir hale getirileceğini ve bir dizi grafik geliştirmeye sahip olacağını ve transferleri kaydedeceğini belirtti. Grafik geliştirmeler, temel olarak yeni nesil sistemler için su yansımaları, mesafe düzeyi, gölgeler, doku filtreleme ve 4K çözünürlükteki iyileştirmeleri içerir. Ubisoft Montreal, mevcut For Honor oyuncularının satın alma ve envanterlerinin sorunsuz bir şekilde yeni konsollara ücretsiz olarak aktarılacağını garanti ediyor. Bu önemli bir açıklama çünkü tüm PS4 ilerlemeleri bazı oyunlar için yeni nesil sürümlere geçerken aktarılmayacak ve oyuncuları baştan başlamaya zorlayacak.

For Honor 4K60FPS olacak

Bu önemli özellik, oyuncuları yeni konsollardan birine sahip olduklarında bıraktıkları yerden devam edebilecekleri için kesinlikle oyunun yeni sürümüne kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Hepsinden öte, oyun önümüzdeki Aralık ayı başlarında 4. Yıl 4. Sezonun (Y4S4) başlangıcında tüm yeni konsollarda saniyede 60 kare hızında oynanabilecek. Oyunun 4K ve 60 fps’de çalışması, gelecek PS5 oyunlarının çoğunun nasıl yapıldığına kesinlikle uyuyor. Geliştirici, oyuncuların yeni konsollar piyasaya çıktıkça oyun için gelecekteki güncellemelerde yayınlanacak daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam etmelerini önerir.

Honor’un yeni nesil yükseltmesi ve ücretsiz transferler için oyuna olumlu bir fayda sağlıyor ve bu, yeni nesil konsollar çıktığında onu diğerlerinin önüne geçiriyor. Bu yeni bilgilerin ortaya çıkması sayesinde, oyuncuların oyunun yeni sürümü yeni nesil için çıktığı zaman sıfırdan başlamak konusunda endişelenmelerine gerek yok. Geçişin kendisinin geliştiricinin iddia ettiği kadar sorunsuz olup olmadığı, PlayStation 5 ve Xbox Series X piyasaya sürüldüğünde belirlenecek.

For Honor, geliştirme aşamasında olan PS5 ve Xbox Series X sürümleriyle birlikte PC, PS4 ve Xbox One’da mevcuttur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Haber

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştiriliyor

Nişancı Oyunu

Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint'te Aktif Geliştirmeyi Resmen Bitirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Yeni Harita Hakkında Bilgiler