AksiyonRol Oyunu

Ghost of Tsushima Co-Op Nasıl Oynanır?

Sucker Punch Productions, oyuncuların samuray takımlarını Ghost of Tsushima’nın ücretsiz çok oyunculu güncellemesi Legends için nasıl bir araya getirebileceklerini ortaya koyuyor.

Ghost of Tsushima, oyuna birkaç kooperatif modu ekleyen güncelleme ile yeni, ücretsiz Legends DLC’sini bugün yayınlayacak. Pek çok Ghost of Tsushima oyuncusu, kısa bir süre önce, bir bildiri aldı ve şu an oyuna geri dönmeyi bekliyor.

Ghost of Tsushima Legends güncellemesi

Developer Sucker Punch Productions’ın sevilen oyunu, sürüm 1.1 güncellemesinin bir parçası olarak Legends ekleniyor ve Ghost of Tsushima oyuncuları, 9 GB’lık dosyayı PlayStation Store’dan ücretsiz olarak indirebilir. Bundan sonra başlamak nispeten basit bir süreç, ancak bazı hayranların akılda tutması gereken bir şey var.

Ghost of Tsushima Co-op moduna nasıl girilir?

Oyuncuların yeni kooperatif moduna erişebilmesinin birden fazla yolu var. Avatar: The Last Airbender hayranlarına tanıdık gelecek oyunda yeni bir karakter olan Gyozen ile konuşabilirler veya ana menüden bir seçenek olarak seçebilirler. Buradan, her sınıfın seçilebilecek benzersiz yeteneklerine ek olarak, oyunun temel mekaniğini tazelemek için bir eğitim görünecektir. DLC, dört oyunculu hayatta kalma görevleri ve iki oyunculu hikaye görevleri sunuyor ve daha sonraki bir tarihte en az bir baskın eklenecek.

Ghost of Tsushima Co-op Sınıf ve Özellikleri

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor