Battle RoyaleRehber

Fortnite’da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Fortnite’ın son mücadelesi başka bir Marvel kahramanı ekliyor. İşte Fortnite’ın yeni kahramanı Daredevil hakkında bilmeniz gereken her şey.

Fortnite Daredevil Cup, oyunculara satın alınmaya hazır hale gelmeden yaklaşık bir hafta önce Marvel’in Daredevil görünümünü kazanma şansı verecek ve ayrıca 1.000.000 $ ‘lık final turnuvasına yol açacak dört kupadan birini kazanma şansı verecek. Bir ton rekabeti tetikleyeceği kesin.

Aşağıda, Fortnite Daredevil kupası hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabilirsiniz. Başladığında, nasıl rekabet edeceğiniz, Daredevil görünümünü kazanmak için nereye yerleştirmeniz gerektiği ve katılmanız veya kazanmazsanız görünümü nasıl elde edeceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Fortnite Daredevil Cup Mücadelesi Ne Zaman?

Fortnite Daredevil Kupası 14 Ekim’de başlıyor. Epic, olayların hangi saatte başlayacağını tam olarak söylemedi, ancak muhtemelen her zaman dilimine rekabet etmek için adil bir şans verilecek.

Bunun gibi başka mücadeleler olacak mı?

Evet. Daredevil, Fortnite kostüm listesine eklenen tek Marvel süper kahramanı değil. Bu etkinliğin ardından Epic, oyuncuların Marvel görünümlerine erken erişim için yarışabilecekleri üç “Süper Seri” yarışması daha planlıyor. Araştırmacı HYPEX, bunların Black Panther ve Venom gibi daha önce söylentilere konu olan kostümleri içerebileceğine inanıyor.

Epic bunları duyurur duyurmaz yaklaşan yarışmalarla ilgili ayrıntıları size bildireceğiz, umarız her hafta veya sezonun sonuna yaklaştığımızda böyle olur.

Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehber

Netherite Ingots Craftlama Netherite Ekipmanı Yapma

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

MinecraftRehber

Minecraft'ta Ejderha Yumurtası (dragon egg) Kuluçkalama

AksiyonRehber

Watch Dogs Legion Bloodline Çalışmıyorsa Nasıl Oynarsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla Yerleşim Ayrıntıları, Özelleştirme Seçenekleri Açıklandı