Battle RoyaleRehber

Black Panther’in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma – Fortnite Rehberleri

Fortnite’da Black Panther’in Kinetic Shockwave gücü ile bir rakibi geri savurduktan sonra nasıl hasar vereceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Fortnite Black Panther’in Kinetic Shockwave’i, bu sezonun tamamında battle royale’de yer aldıysanız gözden kaçırılması imkansız olan genel Marvel temasını sürdüren, eklenecek en yeni süper kahraman güçlerinden biridir. Bu yeteneği, Black Panther’in Kinetic Shockwave ile bir rakibi geri savurduktan sonra hasar vermenizi sağlayan Fortnite 6. Hafta mücadelelerinden biri için kullanmanız gerekecek, ancak elbette bu gücü nasıl bulacağınızı burada açıklayacağız.

Fortnite Black Panther’in Kinetic Shockwave nasıl bulunur?

Fortnite Black Panther’in Kinetic Shockwave, diğer süper kahraman güçlerini elde edebileceğiniz yol olduğu için, Fortnite Quinjet Patrol iniş bölgelerinde Stark Industries Supply Drones’ı vurarak toplanması mümkündür, ancak bu onaylanmamıştır ama mantıklı bir arayış olacaktır. Marvel Standoff LTM’yi oynamak ve ardından bölgede güçlendiriciler ortaya çıkmaya başladığında Black Panther’in Kinetic Armor düşüşüne dikkat etmektir. Onu, bulunduğu yerden yükselen mavi / yeşil kirişten veya haritanızda yukarıdaki Kara Panter simgesini arayarak tespit edebilirsiniz.

Fortnite Black Panther’in Kinetic Shockwave nasıl kullanılır?

Kara Panter’in Kinetik Zırhını bulup aldıktan sonra, elinizdeki zorluğun üstesinden gelmek için onun gücünü kullanmaya hazırsınız. Bir rakibe yaklaşın, ardından Fortnite Black Panther’in Kinetik Şok Dalgası gücünü tetiklemek için ekranın altında belirtilen uygun düğmeye basın; bu, başlatılmadan önce yaklaşık üç saniye, ardından tekrar kullanabilmeniz için yeniden şarj etmek adına yedi saniye zaman ister. Patlamayla geri savrulan bir rakibi izleyin, ardından rakibinize 1000 hasar verin.

Bu şekilde bu mücadeleyi tamamlamış olacaksınız.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Ubisoft, oynaması ücretsiz battle royale shooter oyunu Hyper Scape'i kapatıyor

Apex Legends

Apex Legends: Defiance lansman fragmanı, Mad Maggie'yi detaylarıyla gösteriyor

Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite: Wolverine Gibi Sağlık Nasıl Yeniden Kazanılır?