AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Shadow Fight Arena ne zaman çıkacak sorusuna net cevabımız, oyun sevgili okurlar. Şimdi yazının devamındaki bağlantılardan oyunu indirmeniz mümkün.

Shadow Fight mobil oyun serisi, telefonların en ilgi çekici dövüş oyunlarından biri haline gelmeyi başardı. İlk oyundan bu yana oyun mekanikleri oldukça seviliyor. Shadow Fight’ın en yenileri ise grafik açısından oyunu daha da ileriye götürüyor. Hal böyle olunca Shadow Fight serisi kendi üstüne oldukça kaliteli işler koymaya devam ediyor. Shadow Fight’ın en yeni üyesi ise Shadow Fight Arena olarak çok yakında karşımıza çıkacak. Gelin Shadow Fight Arena’ya yakından bakalım.

Yeni bir gölge mücadele oyunu

Gerçek zamanlı bir PVP dövüşünde diğer oyunculara karşı yarışın. Savaşa hükmetmek için eşsiz kahramanların yeteneklerinde ustalaşın! Diğer Shadow Fight oyunlarından farklı olarak Shadow Fight Arena PvP’ye odaklanıyor. Shadow Fight ve Shadow Fight 2’den sıkılanlar ve sadece diğer oyuncularla savaşmak isteyenler Shadow Fight Arena’ya bayılacak.

Yine diğer Shadow Fight oyunlarından faklı olarak, Shadow Fight Arena’da takım olarak savaşmanız mümkün. Detaylarına bir bakalım;

Takımla savaş

Shadow Fight Arena’da, rakibin takımını yenmek için 3 dövüşçüden oluşan bir rüya takımı oluşturuyorsunuz. Tüm kahramanlar, birbirleriyle etkileşime giren ve seviye atlanabilen benzersiz yükseltilebilir yeteneklere sahiptir. Düşmanın taktiğine karşı koymak ve savaşı kazanmak için doğru dövüşçüyü seçin! Doğru dövüşçüyle birlikte doğru taktikleri seçmek ve yetenekleri de göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Shadow Fight Arena Tüm Özellikler

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2 Haunted Forest Nasıl Bulunur?