MaceraRehber

Among Us Matchmaker Full Error

Among Us, son birkaç aydır popülaritesi artmaya devam etti. Ama tıpkı başka bir oyun gibi, kusurları var. Among Us’ın en yaygın aksaklığı, bir oyun bulmaya çalışırken ortaya çıkan “Matchmaker Full Error” hatasıdır. Yine de bu aksaklığı düzeltmenin bir yolu var ve bunu nasıl yapacağınızı sizlerle paylaşacağız.

Among Us Matchmaker Full Error Nasıl Onarılır?

Among Us Matchmaker Full Error ana nedeni çoğunlukla insanların yanlış sunucuda oynamasıdır. Neyse ki, bu basit bir düzeltme. Maç eşleştiricinin tam hatasını düzeltmek için yapmanız gereken ilk şey, çevrimiçi sekmeye tıklamaktır. Bu, ana menüde bulunabilir ve sizi bir oyun menüsü ekranına götürür.

Sağ altta küçük bir küre görmelisiniz. Bu, oynamak istediğiniz sunucuyu seçtiğiniz yerdir ve buradan Kuzey Amerika, Asya veya Avrupa’yı seçebilirsiniz. Açıkçası, bulunduğunuz yere göre sizin için en uygun sunucuyu seçin.

Konumunuzla eşleşen bir sunucu seçtikten sonra, ana menüden başka bir genel oyun aramayı deneyin. Artık Among Us Matchmaker Full Error görünmemeli ve SUS’un çoğunun nasıl olduğunu çözmeye çalışan normal Among Us lobilerinize geri dönmelisiniz.

Among Us Matchmaker Full Error düzeltmesi çalışmıyorsa, sunucuların şu anda tam kapasitede olması da mümkündür. Bu durumda, ara vermeniz ve oyunu daha sonra yeniden yüklemeniz gerekir. Unutmayın, Among Us küçük bir geliştirme ekibiyle oldukça popüler bir oyun, bu yüzden sabırlı olmaya çalışın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Assassin's Creed: ValhallaRehber

Assassins Creed Valhalla: Hızlı bir şekilde deneyim kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Grounded’da Acid Gland Nasıl Elde Edilir?