AksiyonMacera

Watch Dogs Legion Cross Play (Çapraz Platform)

Watch Dogs Legion, çapraz oyun ve platformlar arası ilerlemeyi destekliyor mu?

Çok oyunculu henüz oyunda olmasa da, piyasaya çıktığında Watch Dogs Legion çapraz oyun olacak mı? PS4’ten PS5’e veya Xbox One’dan Xbox Series X’e geçerseniz oyun, platformlar arası ilerlemeyi destekleyecek mi? Bunlar pek çok Watch Dogs Legion oyuncusunun sorduğu sorular ve bu rehbere girdiyseniz muhtemelen siz de öylesiniz. Öyleyse Watch Dogs Legion çapraz oyun ve çapraz platform ilerlemesini çevreleyen duruma biraz ışık tutalım.

Watch Dogs Legion’da cross play var mı?

Yukarıda açıklandığı gibi, şu anda Watch Dogs Legion cross play yok, çünkü oyunda çok oyunculu oyun yok. Watch Dogs Legion çok oyunculu hakkında bildiğimiz her şeyi kılavuzumuzda açıklıyoruz, ancak kısa ve tatlı yanıt, çok oyunculu modun Aralık ayı başlarında bir güncellemeyle geleceği ve hem kooperatif hem de rekabetçi modları beraberinde getireceği.

Watch Dogs Legion çok oyunculu modlar

Çok oyunculu oyun başladığında Watch Dogs Legion çapraz oyun olacak mı? Ne yazık ki hayır, ancak bu gelecekte olmayacağı anlamına gelmiyor çünkü Ubisoft, gelecekte tüm PvP oyunlarına çapraz oyun uygulamak istediklerini söyledi. Watch Dogs Legion kesinlikle PvP değildir, ancak bazı modlarda bunun unsurlarına sahiptir, bu nedenle tamamen söz konusu değildir.

Watch Dogs Legion’da çapraz platform ilerlemesi var mı?

Ancak iyi haberler var! Watch Dogs Legion’u PS4 veya Xbox One’da oynarsanız, ardından bir PS5 veya Xbox Series X’e yükseltirseniz, ilerlemeniz devam eder. Bu yalnızca aynı konsol ailesinde çalışır, bu nedenle bir PS4’ten Xbox Series X’e veya Xbox One’dan PS5’e geçemezsiniz, ancak yeni bir konsol alırken PlayStation veya Xbox’a bağlı kalmak, bıraktığınız yerden devam etmenizi sağlar.  Bu da sadece tek oyuncu yönü içindir; Çevrimiçi ilerlemeniz başladığında Ubisoft hesabınıza bağlanır ve bu nedenle bağlılıklarınızı değiştirirseniz devam eder.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone – Kabak Kafa Kostümü Açma