AksiyonRehberRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla – Eorforwine’ı Kolayca Yenebilirsiniz

Eorforwine’ı nasıl yeneceğiniz konusunda yardım istiyorsanız, bu kılavuz tam size göre! İlk etapta bu boss oldukça zor gelecek ama bu rehberle birlikte ne yaptığınızı bilecek ve kolayca yeneceksiniz.

AC Valhalla’da Eorforwine Nasıl Yenilir?

Eorforwine’ı yenmek için, 90. seviyeye çıkın ve haritadaki gerçek “Grantebridgescire” kelimesinin kuzeydoğusundaki bölgenin merkezine gidin. Orada, Eorforwine seni bekliyor, böylece istediğin zaman onunla savaşabilirsin. Sonra, diğer Fanatikler gibi onunla savaşabilirsiniz, ancak ona özel aklınızda tutabileceğiniz birkaç mekanizma vardır.

Mümkünse, Raven Skill Missile Reversal’ı deneyin ve öğrenin. Bu savunma becerisi, size vurmadan hemen önce sol butona basmayı zamanlayarak saldırıyı saldırganınıza geri yansıtmanıza olanak tanır. Bu kritik çünkü Eorforwine yıkıcı cirit atıyor ve onları geri püskürtmek savaşı lehinize çevirebilir.

Kavgayı başlatmak için birkaç okla ona ping atın. Bu, toplam dayanıklılığını düşürür ve dövüşü biraz daha kolaylaştırabilir. Yakın muharebe menziline girdiğinde, engellenebilir saldırılarını kullanmaya başlar. Zamanı doğru bir şekilde atlatabilirseniz, çok fazla hasar almaktan kaçınabilir ve onu yakın dövüşe sokabilirsiniz.

Missile Reversal Kullanın ve Diğer Taktikler

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla – The Well Kilidini Açma