AksiyonRehberRol Oyunu

Demon’s Souls’ta En İyi 5 Silah

Demon’s Souls’da en iyi silahları seçmeniz için sizlere bu rehberi hazırladık. Rehberimiz hem başlangıç hem de orta seviye için silah önerileri yapıyor. Mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

En iyi Demon’s Souls silahları oyunu tamamen değiştirebilir. İstatistiklere ve donanıma bağlı olarak, bir şeyin aşırı güçlü veya işe yaramaz olduğunu tamamen değiştirebilirsiniz, ancak her zaman denemeniz gereken bazı seçenekler vardır. Oyunun tam başında bile seçilebilecek çok şey var: tüm şekil ve boyutlarda kılıçlar, katanalar, baltalar ve yaylar. Büyü yapmak için katalizörlerden (sihirli değnekleri düşünün) bahsetmiyorum bile. Bahsettiğimiz gibi, silah kendi açısından yıkıcı olabilir, ancak bazılarının kullanımı diğerlerinden kesinlikle daha kolaydır. İşlerin nasıl yürüdüğüne dair daha fazla bilgi istiyorsanız, Demon’s Souls silah istatistiklerini burada da ele alıyoruz.

Ama yeni başlıyorsanız hangi Demon’s Souls silahlarını kullanacağınızı nasıl bilebilirsiniz? Ve onları nerede bulabilirsin? Endişelenmeyin, çünkü bu kılavuzda, oyunun başında en iyi silahlardan bazılarını ele alacağız ve diğerlerinin yanı sıra birkaç saat oynadıktan sonra ellerinizi alabilirsiniz. Ayrıca neden bu kadar yararlı olduklarına değinecek ve bunları nasıl edineceğinize dair bir rehber sunacağız. Unutmayın, beğenebileceğiniz çok sayıda silah vardır, ancak bu kılavuz, elde etmesi ve kullanması en kolay olduğunu düşündüğümüz bazılarını kapsayacaktır.

Silahlara doğrudan gitmek için şu bağlantıları kullanın;

  1. Halberd
  2. Bastard Sword
  3. Winged Spear
  4. Compound Long Bow
  5. Uchigatana

En iyi başlangıç silahları

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor