Call of DutyNişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War’da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Call of Duty: Black Ops Cold War, keskin nişancılar söz konusu olduğunda birkaç seçeneğe sahiptir, ancak yalnızca biri uzun mesafeli savaşlar için hayranların favorisi haline gelmiştir.

Call of Duty: Black Ops Cold War’da keskin nişancılık söz konusu olduğunda birkaç seçenek var. Her tüfeğin kendine özgü güçlü yanları varken, oyun topluluğunun zihninde sadece biri diğerlerine daha baskın geliyor. Call of Duty: Black Ops Cold War, hızlı dürbünü geri getirdi ve bu tüfek, çok oyunculu oyuncu tabanında kral gibi karşılanıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War’un başlamasından kısa bir süre sonra keskin nişancılar sinirlendi. Topluluk başlangıçta minnettardı, ancak çok geçmeden keskin nişancılar öncekinden önemli ölçüde zayıfladıkları için pek çok kişi güçlendirme çağrısı yaptı. Tüm bu sıkıntı ve zayıflıklara rağmen, bir keskin nişancı tüfeği (Sniper / Kanas), oyunun uzun menzilli topluluğu arasında sürekli olarak en üst sırada yer aldı.

Bu yazıda aşağıdaki iki başlığı ele alacağız, hangi sniper en iyisi ve bu snipera hangi eklentiler takılırsa daha güçlü olur. İKi sayfayıda mutlaka inceleyin.

  1. En İyi Keskin Nişancı Tüfeği
  2. Pelington 703 Ataşman Yapısı

Pelington 703

Çoğu oyuncu, bir keskin nişancının tek vuruşta düşmanı düşürme kabiliyetine göre belirlendiğini düşünürken, topluluğun başka birçok standardı vardır. Yalnızca Call of Duty: Black Ops Cold War Pelington 703, hayranların ihtiyaçlarını karşılar ve topluluğun en sevdiği keskin nişancı tüfeği rütbesini kazanır. Bu, neredeyse tüm hedefleri tek vuruşta öldürebilen oldukça etkili bir tüfek. Temel zayıflığı düşük cephane kapasitesi olan yüksek ateş gücüne sahiptir. Yine de, oyun içi eklenti seçenekleri, bu popüler tüfeğin sahip olduğu herhangi bir zayıflığı telafi edebilir ve zaten ölümcül olan gücünü artırabilir.

Oyuncular, Pelington 703 Tüfeğini donatırken iki Call of Duty: Black Ops Cold War silahına tutunma eğilimindedir. Ya ADS süresini dener ve maksimize ederler ya da zaten minimum sallanma ve geri tepmesini sabitlerler. Oyuncuların bu silahla keskin nişancılık veya hızlı nişan alma niyetinde olup olmadıklarına bağlı olarak, genellikle silah yapımları için belirleyici faktör olur.

Pelington 703 Ataşman Yapısı

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Demon’s Souls’ta En İyi 5 Silah