AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla Galloglaich Armor Set Nerede Bulunur?

Assassin’in Creed: Valhalla, her türden zırh setini bulmamızı ve giymemizi sağlıyor. Bu zırhlarla büyük savaşlarda başarıyı yakalamamız mümkün ve Galloglaich Zırh seti muhtemelen bulunması en zor olanlardan biri. Şanslısınız ki bu nadir seti arayanlar, doğru yere geldiniz. Bu kılavuzda olduğu gibi, Assassins Creed: Valhalla’da Galloglaich Armor setini nerede bulacağınızı göstereceğiz.

Galloglaich Zırh Seti Nerede Bulunur?

Galloglaich Zırh seti Lincolnscire ve Essexe’de bulunabilir. Çoğunlukla düşmanlarıyla yakın mesafeden savaşmayı seven oyuncular içindir, ancak diğer dövüş stilleri için de kullanılabilir. Galloglaich Zırh setinde toplam beş parça bulunmaktadır.

  • Galloglach Cape
  • Galloglach Miğfer
  • Galloglach Bileklikler
  • Galloglach Pantolon
  • Galloglach Zırh

Aşağıda, setteki tüm parçaları nerede bulacağımızı inceleyeceğiz.

Galloglach Cape

Galloglach Burnu’nu bulmak için Essexe’deki Brentwood Karakoluna gitmelisiniz. İçinde sandığı olan ev gibi küçük bir depo aramanız gerekecek. Anahtarı bulmak için Odin’in Görüşünü bir kez kullanın ve anahtarı sandığı açmak için kullanın. Dikkat edin, bu Karakol düşmanlarla dolu. Bu parçanın peşinden gitmeyi düşünmeden önce önemli bir seviyeye yükselmenizi öneririm.

Diğer Galloglaich Zırh Parçaları

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Clash RoyaleRehber

En İyi Golem Destesi - Clash Royale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Assassin’s Creed Valhalla Silahları