AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla’da Maximilian’s Key Elde Etme

Assassins Creed: Valhalla’da tonlarca gizem var. Bu, özellikle A Rivalry for the Ages görevinde bir anahtar bulmaya çalışırken geçerlidir. Özellikle oyuncular Maximilian’ın anahtarını nasıl alabileceklerini merak ediyorlar. Şanslısınız ki, sizi anahtarın bulunduğu yere götürecek bir rehberimiz var!

Maximilian’ın Anahtarı Nasıl Elde Edilir?

Maximilian’ın anahtarını (ve Maximilian’ın kendisini) Amphitheatre’ın ana girişine yakın Lunden’deki evinde bulabilirsiniz. Evine vardığınızda, Maximilian’ın yanında bir masada oturan anahtarı olan biriyle konuşurken görmelisiniz. Bulamazsanız, konumunu ortaya çıkarmak için Odin’in Görüşünü kullanın.

Bu anahtarı elde etmek için Maximilian’ın dikkatini dağıtmanın bir yolunu bulmalısınız. Maximilian ile konuştuktan sonra, anahtarı teslim etmeyeceği belli oluyor. Bu yüzden, onu fark etmeden almanız gerekecek. Bunu yapmak için, binanın etrafında koşun ve sokağın köşesinde bulunan iki İskandinav çocuğu arayın. Maximilian’ın dikkatini dağıtmak için onları işe almanız gerekeceği için onlarla sohbet etmeye başlayın.

Onları işe almadan önce, Maximilian’dan anahtarı nasıl çalacağınızı tartışmanız gerekecek. Elbette, onları işe almak ücretsiz olmayacak ve 65 Gümüş para ödemeniz gerekecek. Onları işe almayı kabul ettikten sonra, çocuklar dikkatini dağıtmaya başlarken Maximilian’ı bekleyin ve izleyin. Çocuk Maximilian’a doğru yürüyecek ve onu anahtarından uzaklaştıracak, bu, içeri girip anahtarı almanıza bir işarettir. Ancak, sizi fark etmemesini sağlamak için Maximilian’ın köşeyi dönmesini beklemeniz gerekebilir.

A Rivalry for the Ages görevinde Maximilian’ın anahtarını bu şekilde elde edebilirsiniz. Artık heykeli alıp oyunun hikayesine devam edebilmelisiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberWarzone

Warzone Scream kostümü nasıl elde edilir?

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla – Eorforwine’ı Kolayca Yenebilirsiniz