AksiyonRehberRol Oyunu

Demon’s Souls – Sağlığı Geri Kazanma (Can Doldurma)

Demon’s Souls oyuncuları, sağlığın öldükten sonra tamamen geri gelmediğini gördüler ve oyunda yeni olanlar, sağlığı tamamen doldurmanın yollarını arıyor, çünkü Demon’s Souls tarihe zor oyun olarak adını yazdırmıştır. Bu nedenle oyun içinde savaşlardan önce sağlığınızın tam olması önemlidir.

PS5’in önde gelen lansman oyunlarından biri olan Demon’s Souls remake, sistemi erken benimseyenlerin ellerini almak isteyebilecekleri oyunlardan biridir. Keskin grafiklere sahip ve keşfedilecek çok şey içeren acımasız şekilde zor bir RPG, ancak bazı yönleri oyuncuların kafalarını karıştırmasına neden olabilir. Kafa karıştıran bir sorun, ölümden sonra sağlığına kavuşmaktır ve bu da bazı karışıklıklara neden olabilir.

Human ve Soul Form

Demon’s Souls, oyunculara iki farklı form verir. Birincisi, oyunculara tam bir sağlık barı veren ve dünya üzerinde başka bazı etkileri olan bir İnsan Formudur. Diğeri ise oyuncuların öldükten sonra takılıp kaldıkları Soul Form. Demon’s Souls oyuncuları düzenli olarak ölür ve hatta ilk patron bile onları Soul Form ve The Nexus ile tanıştırarak onları çabucak öldürmek için tasarlanmıştır.

Demon’s Souls Sağlık Doldurma

Şüphesiz, oyuncular sağlıklarını geri almak isteyecekler, ancak oyun bunun nasıl yapılacağını tam olarak netleştirmiyor. Bununla birlikte, bunu yapmanın birkaç yolu var. Birincisi, oyuncuları İnsan Formlarına döndüren ve sağlıklarını sonuna kadar geri getirecek bir patronu öldürmektir. Alternatif olarak oyuncular, oyuncuları İnsan Formlarına geri döndüren bir sarf malzemesi olan Ephemeral Eyes Stone’u kullanabilirler. Bununla birlikte, bu oldukça nadir bir eşya, bu yüzden oyuncular onları yakmak istemeyecek.

İnsan ve Ruh Formları Avantaj ve Dezavantajları

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Black Ops Cold War’s Warzone Entegrasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler