AksiyonMaceraRehber

Destiny 2 Error Code Chicken Nasıl Düzeltilir?

Destiny 2’yi oynarken kendinizi kaybetmek gerçekten çok kolay olabilir. Ancak, Chicken hata kodu göründüğünde sinirleriniz bozulabilir. Bu kılavuzda, Destiny 2’deki gezegenleri keşfetmeye geri dönebilmeniz için Chicken hata kodunu nasıl düzelteceğimize bakacağız.

Destiny 2 Hata Kodu Chicken Nasıl Onarılır?

Bungie, Chicken hata kodunu düzeltmek için bir dizi yöntem yayınladı.

İnternet bağlantınızı kontrol edin

İlk yöntem, özellikle yavaş internetiniz varsa, kablolu bir bağlantı elde etmektir. Wi-Fi kullanıyorsanız, Bungie, cep telefonları gibi Wi-Fi verilerini kullanan şeyleri kapatmanızı önerir. Bu, Destiny 2 oyununuzun ağınızdan en iyi şekilde yararlanabilmesi içindir. Ayrıca internet yönlendiricinizi / modeminizi de kapatıp açmalısınız. Sağlayıcınızda da bir sorun olabilir, bu yüzden bir internet testi yapmanızı öneririm.

Önbellek temizliği yapın

Steam’deki oyuncuların başlatıcıdan indirme önbelleklerini temizlemeleri önerilir. Konsolda oynuyorsanız, bununla ilgili önbelleğinizi de temizlemeniz gerekebilir: işte bu işlem nasıl işliyor. Bungie, Destiny 2 ile bağlantıyı optimize etmenin en iyi yolunun yanı sıra olası yönlendirici çözümlerinin ne olduğuna dair bir kılavuz da yayınladı. Ekip ayrıca gecikmenin nasıl iyileştirileceğine dair bir kılavuz da derledi.

Bungie destek ekibine yazın

Tüm bu adımlar başarısız olursa endişelenmeyin, yine de Bungie destek forumuyla iletişime geçerek Bungie’ye bir mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca geliştirme ekibine Twitter @BungieHelp üzerinden bir mesaj gönderebilirsiniz. Umarım yanıt vermeli ve hatayı düzeltmenize yardımcı olurlar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Valhalla’da Kjotve Nasıl Öldürülür?