AksiyonMaceraRehber

Destiny 2 Error Code Chicken Nasıl Düzeltilir?

Destiny 2’yi oynarken kendinizi kaybetmek gerçekten çok kolay olabilir. Ancak, Chicken hata kodu göründüğünde sinirleriniz bozulabilir. Bu kılavuzda, Destiny 2’deki gezegenleri keşfetmeye geri dönebilmeniz için Chicken hata kodunu nasıl düzelteceğimize bakacağız.

Destiny 2 Hata Kodu Chicken Nasıl Onarılır?

Bungie, Chicken hata kodunu düzeltmek için bir dizi yöntem yayınladı.

İnternet bağlantınızı kontrol edin

İlk yöntem, özellikle yavaş internetiniz varsa, kablolu bir bağlantı elde etmektir. Wi-Fi kullanıyorsanız, Bungie, cep telefonları gibi Wi-Fi verilerini kullanan şeyleri kapatmanızı önerir. Bu, Destiny 2 oyununuzun ağınızdan en iyi şekilde yararlanabilmesi içindir. Ayrıca internet yönlendiricinizi / modeminizi de kapatıp açmalısınız. Sağlayıcınızda da bir sorun olabilir, bu yüzden bir internet testi yapmanızı öneririm.

Ayrıca Bakınız:   The Last Of Us 2 Antique Ring Nerede Bulunur?

Önbellek temizliği yapın

Steam’deki oyuncuların başlatıcıdan indirme önbelleklerini temizlemeleri önerilir. Konsolda oynuyorsanız, bununla ilgili önbelleğinizi de temizlemeniz gerekebilir: işte bu işlem nasıl işliyor. Bungie, Destiny 2 ile bağlantıyı optimize etmenin en iyi yolunun yanı sıra olası yönlendirici çözümlerinin ne olduğuna dair bir kılavuz da yayınladı. Ekip ayrıca gecikmenin nasıl iyileştirileceğine dair bir kılavuz da derledi.

Bungie destek ekibine yazın

Tüm bu adımlar başarısız olursa endişelenmeyin, yine de Bungie destek forumuyla iletişime geçerek Bungie’ye bir mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca geliştirme ekibine Twitter @BungieHelp üzerinden bir mesaj gönderebilirsiniz. Umarım yanıt vermeli ve hatayı düzeltmenize yardımcı olurlar.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGRehber

World of Warcraft Shadowlands'da Ne Zaman ve Nasıl Uçabilirsiniz?

AksiyonRehber

Mirdan Hammer Nasıl Bulunur? Demon's Souls

Haber

Assassin’s Creed: Valhalla - Tungsten Ingots Nerede Bulunur?

AksiyonRehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla - En İyi Zırhlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Valhalla’da Kjotve Nasıl Öldürülür?