Nişancı OyunuRehber

Destiny 2’de Stasis Aspects Nasıl Elde Edilir?

Destiny 2: Beyond Light, Season of the Chosen, Stasis alt sınıflarını daha da özelleştirmeleri için Guardians için yeni Stasis Aspects getiriyor.

Destiny 2: Beyond Light, Season of the Chosen, Destiny 2‘nin on üçüncü sezonunu işaret ediyor ve yeni Hunter Stasis Unsurlarının yanı sıra Warlock ve Titan için yeni Unsurlar getiriyor. Bu yeni Stasis Yönleri, Muhafızların Stasis alt sınıflarını daha da özelleştirmelerine ve Stasis alt sınıfını kullanarak Muhafızlar arasında bazı farklılıklar eklemelerine olanak tanıyor.

Stasis Aspects Nedir?

Stasis Unsurları, Darkness Stasis alt sınıflarındaki bir özelleştirme düzeyidir ve benzersiz avantajlarla birlikte gelir. Muhafızlar aynı anda yalnızca iki Aspects donatabilirler, ancak Aspectlerin kendileri de Muhafızların kaç Parça yuvasını kullanabileceğini belirler. Örneğin, Sezon 12’den itibaren The Hunter Aspect Shatterdive, toplamda yalnızca bir Fragment yuvası sağlar. Gardiyanlar, Stasis alt sınıflarına biraz kişiselleştirme eklemek için bu yeni Stasis Yönlerini almak isteyebilirler.

Yeni Hunter, Warlock ve Titan Stasis Görünümleri

Yeni Hunter, Warlock ve Titan Stasis Görünümleri ve avantajları aşağıdaki gibidir:

Grim Harvest, for Hunters: Yavaşlatılmış veya donmuş savaşçıları yenmek, Stasis parçaları oluşturur. Bu parçalar, Muhafızlar veya müttefikleri tarafından alındığında yakın dövüş enerjisi verir. Bu Unsur, iki Parça yuvası sağlar.

Bleak Watcher, Warlocks için: El bombasını yakındaki hedeflere yavaşlayan mermiler ateşleyen bir Stasis taretine dönüştürmek için el bombası düğmesini basılı tutun. Bu Unsur, Destiny 2‘de bir Parça yuvası sağlar.

Howl of the Storm, for Titans: Kayarken, yüklü yakın dövüş yeteneğini etkinleştirerek hedefi donduran ve Stasis kristalleri oluşturan bir Stasis enerjisi dalgası ileri fırlatın. Bu Unsur, iki Parça yuvası sağlar.

 

Stasis Aspects Nasıl Elde Edilir?

 

Destiny 2 Rehberleri
Destiny 2 Rehberleri

Destiny 2'yle ilgili rehberlerimizi alt kısımda listeleyeceğiz. Bazı rehberlerimiz yapım aşamasında olabilir, lütfen sabırla bekleyip neyi görmek istediğinizi yorumlardan belirtin. Takipte kalın...

 

  1. Valheim'de Cabal Gold Nerede Bulunur?
  2. Destiny 2'de The Lament'i Nasıl Alırsın? (Abandoned Bunker)
  3. Destiny 2'de Stasis Aspects Nasıl Elde Edilir?
  4. Destiny 2'de Filthy Lucre Nasıl Elde Edilir?
  5. Destiny 2 Sprint Cancel Bug
  6. Destiny 2'de Twisted Energy Nasıl Elde Edilir ve Ne İşe Yarar?
  7. Destiny 2'de Exotic Cipher Nasıl Alınır?
  8. Destiny 2'de Felwinter's Lie Shotgun Görevi Nasıl Yapılır?

 

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberWarzone

Warzone'da Crossplay Ayarları (Arkadaşlarla Oynama)

RehberValheim

Valheim'de Iron (Demir) Nerelerde Bulunur?

Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Cabal Gold Nerede Bulunur?

RehberValorant

Valorant Karakter İstatistikleri Nasıl Görülür?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile 2 Parmak – 3 Parmak – 4 Parmak Ayarları