AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor

Çok oyunculu uzay simülasyonu, bir zamanların çok ses getiren ve hala çok sayıda kişi tarafından oynanan oyunu Elite Dangerous yakın zaman içinde kısa süreliğine ücretsiz oluyor. Oyunu bir kere Epic Games kütüphanenize eklediğinizde sonsuza kadar sizin oluyor. Epic Games’in yakında ücretsiz yapacağı Elite Dangerous oyununu kaçırmamak için bilgileri hemen aşağıdan al.

Elite Dangerous ne zaman ücretsiz oluyor?

19 – 26 Kasım tarihleri arasında Epic Games hesabınıza girerek Elite Dangerous’ı ücretsiz alabilirsiniz. Bu tarihler haricinde oyun ücretli satılacak. Özellikle uzay simülasyonu ve çok oyunculu uzay oyunlarını sevenlerin mutlaka bu fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Elite Dangerous için Steam fiyatının da 75TL olduğunu belirtmek gerekiyor. Ucuz bir oyun olmadığı kesin. Ayrıca metacritic üzerinden 80 puan almayı başarmış Elite Dangerous Steam üzerindeki değerlendirmelerde de “Çok Olumlu” seviyesinde.

Epic Games üzerinden de dağıtılacak olan oyun ilk etapta ücretsiz verilecek ve saha sonra para karşılığı satılacak. Bu fırsatı kaçırmamak için bir sonraki sayfadaki adımları takip et.

Elite Dangerous ücretsiz nasıl alınır?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Haber

Epic Games Store geri adım attı, şimdi NFT oyunlarını yayınlayacak

New WorldRehber

Daha Fazla Azoth Bulmanın Yolları - New World

New WorldRehber

Kampınızı nasıl yükseltirsiniz - New World

New WorldRehber

Briar Branches Nerede Bulunur? New World Rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassins Creed: Valhalla Galloglaich Armor Set Nerede Bulunur?