AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor

Çok oyunculu uzay simülasyonu, bir zamanların çok ses getiren ve hala çok sayıda kişi tarafından oynanan oyunu Elite Dangerous yakın zaman içinde kısa süreliğine ücretsiz oluyor. Oyunu bir kere Epic Games kütüphanenize eklediğinizde sonsuza kadar sizin oluyor. Epic Games’in yakında ücretsiz yapacağı Elite Dangerous oyununu kaçırmamak için bilgileri hemen aşağıdan al.

Elite Dangerous ne zaman ücretsiz oluyor?

19 – 26 Kasım tarihleri arasında Epic Games hesabınıza girerek Elite Dangerous’ı ücretsiz alabilirsiniz. Bu tarihler haricinde oyun ücretli satılacak. Özellikle uzay simülasyonu ve çok oyunculu uzay oyunlarını sevenlerin mutlaka bu fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Elite Dangerous için Steam fiyatının da 75TL olduğunu belirtmek gerekiyor. Ucuz bir oyun olmadığı kesin. Ayrıca metacritic üzerinden 80 puan almayı başarmış Elite Dangerous Steam üzerindeki değerlendirmelerde de “Çok Olumlu” seviyesinde.

Epic Games üzerinden de dağıtılacak olan oyun ilk etapta ücretsiz verilecek ve saha sonra para karşılığı satılacak. Bu fırsatı kaçırmamak için bir sonraki sayfadaki adımları takip et.

Elite Dangerous ücretsiz nasıl alınır?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Savaş Oyunları

WW1 Verdun Western Front Ücretsiz Al

Battle Royale

Fortnite vs Apple - Epic Games ile Apple Arasında Neler Oluyor?

Uzay Temalı Oyunlar

Star Citizen Oynaması Ücretsiz Oldu

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassins Creed: Valhalla Galloglaich Armor Set Nerede Bulunur?