Rehber

Roblox FPS Nasıl Arttırılır?

Roblox hayranları, oyunda gecikme yaşamaktan bıktılar ve üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla FPS’yi iyileştirmenin bir yolu var. Bu Roblox rehberimizde sizlere bundan bahsedeceğiz. Oyunun keyfini daha önce hiç olmadığı gibi çıkarmak isteyen ve sürekli gecikmeyle bağlanmak istemeyen Roblox hayranları için, burada oyunun kare hızını iyileştirmenin kolay bir yolunu açıklıyoruz.

Roblox, çıktığı 18 yıl boyunca, geliştirici Roblox Corp.’un borsada halka açılmasıyla da çok başarılı oldu. Popülerliğine rağmen, oyunun pek çok hayranı, sadece 60 FPS ile sınırlandırılmasının acı verici bir şekilde farkında. 60 FPS ayarı fena değil, ancak çoğu oyuncu oyunun iyileştirilmiş görsellerle ve tüm korkunç gecikmeler olmadan daha iyi olabileceği konusunda hemfikir.

Neyse ki, Roblox’un küçük grafik sorununa bir çözüm var. Roblox platformu, oyun için üçüncü taraf uygulamalarının herhangi bir şekilde kullanımını kısıtlamaz. Hatta şirket geçen yıl bir kongre ile hiçbir oyuncunun onları herhangi bir şekilde kullandığı için cezalandırılmayacağını resmen açıkladı. Bu yüzden, Roblox’taki 150 milyon aylık kullanıcının daha önce hiç olmadığı gibi oyundan keyif almasına yardımcı olmak için, oyunun FPS’sini dış kaynakları kullanarak nasıl iyileştirebileceklerini burada bulabilirsiniz.

Roblox FPS Unlocker

Roblox kullanıcıları oyunun en son sürümünü yükleyerek ve “Roblox FPS Unlocker” adlı üçüncü taraf bir uygulamayı indirerek başlayabilir. Yazılımı aşağıdan indirin;

[FEL url=”https://github.com/axstin/rbxfpsunlocker” text=”Roblox FPS Unlocker” class=”button_oyunda” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

Yazılımın 32 bit ve 64 bit olmak üzere iki farklı sürümü vardır. Oyuncular, sistemleri için hangisinin daha iyi olacağını anlamak için kendi bilgisayarlarının özelliklerine bakmalıdır. Oynatıcı seçtikten sonra, zip klasörü seçeneğini kullanarak uygulamayı indirmeli ve ardından dosyaları çıkarmak için açmalıdır.

Yazılım çıkarıldıktan sonra, programı yüklemek için uygulamayı içeren simgeye tıklayın. Bittiğinde, hayranlar Roblox oyunlarını açmalı, oynamak istedikleri herhangi bir seviyeye başlamalı ve kare hızını değiştirmek için Shift + F5 tuşlarına basmalıdır. Hemen çalışır, ancak oyuncular indirme işlemiyle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsa, “Daha Fazla Bilgi” seçeneğine ve ardından indirmeyi tekrar denemek için “Çalıştır” seçeneğine tıklayabilirler.

Umarım bu kılavuz, oyunu daha iyi görüntü kalitesiyle deneyimlemek isteyen Roblox hayranları için yararlıdır. Bununla birlikte, hayranlar, bilgisayarlarına indirmeden önce aldıkları Roblox FPS Unlocker sürümünün temiz olduğundan emin olmak için önce sistem bilgilerini kontrol etmelidir. Bunun dışında hayranlar, bir daha asla yavaş gecikmeyle başa çıkmak zorunda kalmayacaklarını bilerek Roblox oynamaktan keyif alabilirler.

Roblox, Mobil, PC ve Xbox One için mevcuttur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassins Creed: Valhalla’da Maximilian’s Key Elde Etme