Cyberpunk 2077Rol Oyunu

Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme Mümkün Mü?

Cyberpunk 2077’de Night City’de gezebileceğiniz çeşitli araçlarınız var. Motosikletlerden fütüristik arabalara ve Porsche 911’e kadar, oyun size şık bir şekilde binmenizi istiyor gibi görünüyor. Arabalarınızı Cyberpunk 2077’de özelleştirebilir misiniz? Yoksa temel seçeneklere takılıp kaldınız mı? Çünkü dünyadaki tüm önceden ayarlanmış seçeneklere sahip olsanız bile, onlara kendi zevkinizi katmak her zaman eğlencelidir.

Maalesef hayır, arabalarınızı Cyberpunk 2077’de özelleştiremezsiniz. Tek yapabileceğiniz, beğendiğiniz veya tarzınıza yakışan bir araba bulup satın almak ve ardından garajınızdan aramaktır. Bulabildiğimiz kadarıyla, boyama işini falan bile değiştiremezsin.

Bu, oyunda seçilebilecek kesinlikle çılgın miktarda araba olmadığı anlamına gelmez, çünkü çok sayıda araba vardır! Sokaklarda dolaşabileceğiniz çok sayıda araba, motosiklet ve eğlenceli araç var ve her birinin kendi istatistikleri var. Arabaları toplamak ve tarzınıza veya yeteneğinize en çok hangisinin uyduğunu görmek muhtemelen bu oyunun size verebileceği en eğlenceli zamanlardan biridir.

Ancak, arabaları hiç özelleştiremeyeceğiniz gerçeği biraz tuhaftır. Size en çok fayda sağlamak için kim olduğunuzu değiştirmekle ilgili bir oyunda, rpg denilen bir oyunda arabaları değiştirememek oldukça büyük eksiklik. Elbette, gecikmeler sırasında CD Projekt Red’in temel mekaniğe ve dünya inşasına daha fazla odaklanması daha iyi oldu. Ancak, en sevdiğimiz araçlardan bazılarının istatistiklerini veya stilini değiştirmenin mümkün olması güzel olurdu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

GTA 5

GTA+ Aboneliği GTA Online'ın PC Versiyonu İçin de Eklenebilir

MMORPG

World of Warcraft bir sonraki DLC Dragonflight olarak adlandırılacak

Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey'de Arena'ya nasıl gidilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Kablosuz Kulaklığı PS5 ve Xbox Series’e Bağlama