RehberRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla: Hidden Blade Nasıl Açılır?

Assassin’s Creed: Valhalla rehberler serimizin bu sayfası, suikastçının gizli kılıcının (Hidden Blade) nasıl açılacağını ve gizliliğini kullanmanın nasıl açılacağını anlatıyor. Bunlar gizlice dolaşmak ve rakipleri sürpriz ataklarla ortadan kaldırmak açısından önemli konular. Bu açıdan rehbere odaklanmanızı tavsiye ederiz. Bununla birlikte bu özelliği kullanmak isteyen arkadaşlarınızla da mutlaka paylaşınız.

Bir hatırlatma olarak, gizli bıçak (Hidden Blade), suikastçıların, bölgedeki kimseyi uyarmadan sürpriz saldırılar gerçekleştirebilecekleri ve hedeflerini ortadan kaldırabilecekleri ikonik silahıdır. Eivor, oyunun başından beri Hidden Blade’e sahip değil ve daha önce suikastçilerle herhangi bir teması olmadığı için bu durum mantıklı.

Oyunun ilk ana görevlerinden birinde (The Prodigal Prince) durum değişir – Sigurd’un akrabasına dönmesi sırasında dost canlısı bir Viking’e iki suikastçı eşlik edecek – Basim ve Hytham.

The Prodigal Prince Görevinde Suikastçılarla İlk Temas

Basim ve Hytham, Sigurd için bir karşılama şölenine davet edilecekler. Bayramdan sonra Eivor bir hediye alacak. Bu hediye de Hidden Blade olacak.

Eivor’un Hediyesi Hidden Blade

Oyun, Hidden Blade’i hemen “test etmenize” olanak tanır – önce saman mankenleri üzerinde farklı türlerde gizlice alt etme özelliklerini deneyebilir ve ardından Eivor’un köyünün yakınında gizlice giren düşmanlarla başa çıkmak için gizli bıçağı (Hidden Blade) kullanabilirsiniz.

Hidden Blade ve Gizli Saldırılar Bazı Durumlarda İşe Yaramaz.

Hidden Blade, Assassin’s Creed Valhalla’da anında gizlice alt etmeyi garanti etmez. Rakibin gücü yüksekse canlı olarak kurtulabilir. Örneğin kafatası simgeli rakipler Eivor’un gücünü önemli ölçüde aşıyor. Seçkin bir rakibi öldürmeye çalışısan da Hidden Blade işe yaramaz. Seçkin bir hedefi öldürmeyi amaçlıyorsanız bir QTE dizisini tamamlamanıza izin veren Gelişmiş Suikast becerisini satın alabilirsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”33″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Kablosuz Kulaklığı PS5 ve Xbox Series’e Bağlama