RehberSimülasyon

Farming Simulator 2019’da Araç Kapasitesi Artırma

Farming Simulator 2019’da araç hızını, kapasitesini artırabilirsiniz. Bununla birlikte Farming Simulator 2019 tork artırmakta mümkün. Bunu oyuna eklenmiş bütün traktör, taşıyıcılar, ramörkler, biçici ve toplayıcılar için yapabilirsiniz. Bütün makine ve araçların kapasite ve hızlarını Farming Simulator 2019’da artırmak mümkündür. Bu rehberimizde biz de bir traktörün gücünü arttıracağız. Bunun için ilgili traktörde hız artırımı, tork artırımı, motor hacmi ve diğer sınırları artıracağız. Sizlere bir kaç anahtar kelime ile Farming Simulator 2019’da traktör gücü artırmayı anlatırken bu anlatımı ayrıca video ile de destekleyeceğiz. Dilerseniz başlayalım.

Farming Simulator 2019’da Araçlar Nasıl Modofiye Edilir?

Buradaki modofikasyondan kastımız, araçların standart özellikleriyle oynamaktır. Örneğin Farming Simulator 2019 hız artırmak gibi. Bunun için yapmanız gerekenler;

  • Farming Simulator 2019 kurulum klasörünü açın.
  • Data klasörüne girin.
  • Vehicles klasörüne girin.
  • Burada kapasitesini değiştirmek istediğiniz aracın markasına tıklayın. (Burada biz John Deere ile devam edeceğiz)
  • Sahip olduğunuz aracın klasörünü açın. Aşağıdaki gibi bir görsel sizi karşılayacaktır.

  • İşaretlenen dosyayı bir “Not Defteri” veya benzer bir programla açın.
  • Daha kolay bulmak için not defteri açıkken ctrl+f ile aşağıdaki kelimeleri arayın.
  • maxspeed, torque, speed, capacity, break, hp, price
  • Bunlar ihtiyacınıza göre hız, güç, kapasite, fren, hacim ve fiyattır.
  • Hangisini değiştirmek isterseniz aşağıdaki görselde görülen kısımları değiştirin.

Yapacağınız işlem bu kadar. Farming Simulator 2019’da araç düzenleme konusunda bir kaç ipucu vermek istiyoruz. Bu sayıları orantılı ve mantıklı bir şekilde arttırmanız gerekiyor. Örneğin bir traktörünü hızını 200’de yapabilirsiniz ama motor hacmi ve rpm(devir) yeterli gelmediği zaman o traktör belirlediğiniz hızda gitmez. Onları da belirli oranda arttırmanız gerekiyor.

Bir başka ipucu traktörün ağırlığını da düşünmeniz gerekiyor. Hızlı gidebilir ama giderken havalanabilirsiniz. Bunun gibi fizik kuralları çerçevesinde özgürce hareket etmeniz mümkün. Videodaki rehberimizde traktörün gücünü ikiye katladık. Motor hacminden, torkuna devirinden hızına hepsini iki katı yaptık. Normal şartlarda hatta biraz geliştirme ile çıkamadığı kayalıklardan bu sayede çıktı. Siz de benzer şekilde traktörleri güçlendirebilir ya da ramörklerin kapasitesini artırabilirsiniz.

Farklı bir Farming Simulator 2019 sorunuz varsa yorumlardan bize ulaşmak konusunda çekinmeyin. Her yoruma cevap veriliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de Araba Modifiye Etme Mümkün Mü?