RehberStranded Deep

Stranded Deep’te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?

Birçok modern hayatta kalma oyunu gibi, Stranded Deep de durumunuz kötüye gidebiliyor. Stranded Deep’te ilerlemeniz esnasında kaza geçirebilirsiniz ve oyunun ilerlemesi yavaşlayabilir. Bu durumlardan birisi de kırık kemik statüsü… Bu oyunda kırık kemikler statüsüne sahipseniz, biraz umutsuzluk hissedebilirsiniz. Ölmeden önce kırık kemiği nasıl düzeleteceksin, bunun yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Kırık kemikler başa çıkılması gereken en kötü durum değil ama kesinlikle acı vericidir. Sol bacağın bükülmüş gibi görünecek, daha yavaş olacaksın (birazcık) ve yavaşça kanayacaksın. Aynı zamanda kalori ve hidrasyon da kaybedersiniz, bu nedenle bacağınız kırılırken kendinize bakmak daha zordur. Tedavi için gerekli eşyayı en kısa sürede bulmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Adayı keşfederken etrafta bir atele sahip olmak isteyebilirsin, sadece yüksek bir uçurumdan düşme ihtimaline karşı! Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, biraz dikkatli olmak. Atel nedir merak ediyorsan [FEL url=”https://www.google.com/search?q=atel+nedir&rlz=1C1GGRV_enTR767TR767&oq=atel+nedir&aqs=chrome..69i57.1782j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8″ text=”buraya” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] bak.

Bu rehberde şu konular yer alıyor;

  1. Stranded Deep’te Kemiğinizi Nasıl Kırarsınız?
  2. Kırık Kemik Nasıl tedavi Edilir?

Dilersen merak ettiğin konuya hemen atla…

Bir kemiği kırmanıza neyin sebep olduğunu merak edebilirsiniz ve bu oldukça basittir. Görünüşe göre durumu yalnızca düşme hasarından alıyorsunuz.

Stranded Deep İndir

[FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/stranded-deep/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://store.steampowered.com/app/313120/Stranded_Deep/?l=turkish” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.microsoft.com/tr-tr/p/stranded-deep/9nxnst9mkmk1?activetab=pivot:overviewtab” text=”Microsoft Store” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Stranded Deep’te Kırık Kemik Tedavisi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Stranded Deep Boss Rehberi – The Meg, Giand Squid ve Moray Eel