RehberStranded Deep

Stranded Deep’te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?

Birçok modern hayatta kalma oyunu gibi, Stranded Deep de durumunuz kötüye gidebiliyor. Stranded Deep’te ilerlemeniz esnasında kaza geçirebilirsiniz ve oyunun ilerlemesi yavaşlayabilir. Bu durumlardan birisi de kırık kemik statüsü… Bu oyunda kırık kemikler statüsüne sahipseniz, biraz umutsuzluk hissedebilirsiniz. Ölmeden önce kırık kemiği nasıl düzeleteceksin, bunun yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Kırık kemikler başa çıkılması gereken en kötü durum değil ama kesinlikle acı vericidir. Sol bacağın bükülmüş gibi görünecek, daha yavaş olacaksın (birazcık) ve yavaşça kanayacaksın. Aynı zamanda kalori ve hidrasyon da kaybedersiniz, bu nedenle bacağınız kırılırken kendinize bakmak daha zordur. Tedavi için gerekli eşyayı en kısa sürede bulmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Adayı keşfederken etrafta bir atele sahip olmak isteyebilirsin, sadece yüksek bir uçurumdan düşme ihtimaline karşı! Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, biraz dikkatli olmak. Atel nedir merak ediyorsan buraya bak.

Bu rehberde şu konular yer alıyor;

  1. Stranded Deep’te Kemiğinizi Nasıl Kırarsınız?
  2. Kırık Kemik Nasıl tedavi Edilir?

Dilersen merak ettiğin konuya hemen atla…

Bir kemiği kırmanıza neyin sebep olduğunu merak edebilirsiniz ve bu oldukça basittir. Görünüşe göre durumu yalnızca düşme hasarından alıyorsunuz.

Stranded Deep İndir

Epic Games | Steam | Microsoft Store

 

Stranded Deep’te Kırık Kemik Tedavisi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'nin En Akıllı 10 Silahı

e-SporRehberSavaş Oyunları

Disk Yazma Hatası Nasıl Çözülür - CS:Go Çözüm Rehberi

Rehber

Hitman 3 - Sistem Gereksinimleri ve Bütün Teknik Özellikler

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Gizli Sona Nasıl Ulaşılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Among Us’da Boş İsim Kullanma