RehberStranded Deep

Stranded Deep’te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?

Birçok modern hayatta kalma oyunu gibi, Stranded Deep de durumunuz kötüye gidebiliyor. Stranded Deep’te ilerlemeniz esnasında kaza geçirebilirsiniz ve oyunun ilerlemesi yavaşlayabilir. Bu durumlardan birisi de kırık kemik statüsü… Bu oyunda kırık kemikler statüsüne sahipseniz, biraz umutsuzluk hissedebilirsiniz. Ölmeden önce kırık kemiği nasıl düzeleteceksin, bunun yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Kırık kemikler başa çıkılması gereken en kötü durum değil ama kesinlikle acı vericidir. Sol bacağın bükülmüş gibi görünecek, daha yavaş olacaksın (birazcık) ve yavaşça kanayacaksın. Aynı zamanda kalori ve hidrasyon da kaybedersiniz, bu nedenle bacağınız kırılırken kendinize bakmak daha zordur. Tedavi için gerekli eşyayı en kısa sürede bulmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Adayı keşfederken etrafta bir atele sahip olmak isteyebilirsin, sadece yüksek bir uçurumdan düşme ihtimaline karşı! Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, biraz dikkatli olmak. Atel nedir merak ediyorsan aşağıdaki bağlantıyı kontrol et.

Bu rehberde şu konular yer alıyor;

  1. Stranded Deep’te Kemiğinizi Nasıl Kırarsınız?
  2. Kırık Kemik Nasıl tedavi Edilir?

Dilersen merak ettiğin konuya hemen atla…

Bir kemiği kırmanıza neyin sebep olduğunu merak edebilirsiniz ve bu oldukça basittir. Görünüşe göre durumu yalnızca düşme hasarından alıyorsunuz.

Stranded Deep İndir

 

Stranded Deep’te Kırık Kemik Tedavisi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Among Us’da Boş İsim Kullanma