RehberStranded Deep

Stranded Deep Nasıl Bitirilir? Adadan Ayrılma

Stranded Deep, içinde yapılacak çok şey bulunan kapsamlı bir hayatta kalma oyunudur. Bu oyunun sunduğu tüm içerikle, oyunla çok derinden iç içe olduğu için hikayesini oynarken unutmanız mümkündür. Bununla birlikte, Stranded Deep’teki adadan çıkıp medeniyete geri dönebilir misiniz? Yoksa hayatının geri kalanında ahşap evler yaparak adada mı geçireceksiniz?

Stranded Deep’in Sonu Var mı?

Stranded Deep’in bir sonu var ve adayı terk etmeyi içeriyor. Sonunda bozuk bir uçak bulursunuz ve kaçmak için onu tamir edebilirsiniz. Adayı terk edip medeniyete geri dönebilmek için oyunun üç boss canavarından uçak parçasının planlarını bulmanız gerekir. İlgili rehberimizi “Stranded Deep Boss Rehberi – The Meg, Giand Squid ve Moray Eel” yazımızda bulabilirsiniz.


Başka bir hayatta kalma oyunu The Outlived ile ilgili videomuzu izleyebilirsiniz.


Uçağın konumu ve önceden çıkarmanız gereken üç boss canavarın konumları, oyunun menü ekranındaki haritadadır. Kafatasları bossları temsil eder ve boynuzlu kafatası, uçağın bulunduğu adayı temsil eder. Canavarları öldürmek size uçak parçalarını yapmak için ihtiyacınız olan planları verir ve sonra bu lanetli adadan uçup gidebilirsiniz… Tabii biraz yiyecek, su ve yakıt stokladıktan sonra. Unutmayın, Fuel Still ve patateslerden yakıt elde edersiniz. Düzlemin parçalarını önemli bileşenler olmadan oluşturabilirsiniz; onlar sadece işçilik (crafting) menünüzdedir!

Bu yazıdaki içeriğimiz;

  1. Stranded Deep’te Adadan Nasıl Kaçılır?
  2. Stranded Deep Hikayesi Nedir?

şeklindedir. Dilersen doğrudan ilgilendiğin konuya gitmek için bağlantıya tıklayabilirsin.

Stranded Deep İndir

[FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/stranded-deep/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://store.steampowered.com/app/313120/Stranded_Deep/?l=turkish” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.microsoft.com/tr-tr/p/stranded-deep/9nxnst9mkmk1?activetab=pivot:overviewtab” text=”Microsoft Store” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

Stranded Deep Hikayesi Nedir?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaListe

DayZ Benzeri 5 Oyun

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Stranded Deep’te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?