RehberStranded Deep

Stranded Deep Boss Rehberi – The Meg, Giand Squid ve Moray Eel

Stranded Deep aslında bir çeşit boss rush oyunu gibi. Hedefleriniz ve oyunu tamamlamak için yapmanız gerekenler, üç bossu öldürmek etrafında dönüyor. Bu bosslar – The Meg, Giand Squid ve Moray Eel – oyunun sonuna ulaşmak istiyorsanız çok önemlidir. Peki, bu büyük patronları nasıl indireceksiniz? Öğrenmek için hızlı rehberimize göz atın!

Stranded Deep Bosslar Rehberi

Stranded Deep’teki üç boss – Meg, Moray Eel (The Great Abaia) ve Giant Squid (Lusca, the Great) – haritanızda görülebilirler. Bir bossun bölgede olduğunu gösteren işaret, haritada kafatası şeklindedir. Üçünü de devirmek, oyunun sonunun kilidini açmak için gereken parçaları işlemek için çok önemli bir adımdır.

Bu rehberimizde yer alan Stranded Deep bossları şunlarıdır;

Dilerseniz doğrudan tıklayarak boss hakkında ipucu alabilirsiniz.

The Meg, Stranded Deep Bossu’unu Yenme

Meg ilk patrondur ve balina leşini yerken bulunur. Balina karkası okyanus yüzeyinde görülebilir, böylece salınızı yanına yerleştirebilirsiniz. Çapayı tartın ya da sabit tutmak için salınızı balinanın üzerine yerleştirebilirsiniz.


Bir başka hayatta kalma oyunu Live or Die videomu izlemek ister misin?


Yakında, Meg sizi ısırmaya çalışmak için sudan atlayacak, bu yüzden nerede olduğuna dikkat edin. Saldırı yaparak etkili bir şekilde atlatabilirsiniz. Güçlendirilmiş Mızraklar yapın, çünkü bunlar en güçlü silahlardır ve iyi bir atışınız olduğunda onları Meg’e fırlatın. Bunlar Meg’i parçalayacaktır, bu yüzden onu indirmek için birkaç iyi hedeflenmiş mızrak atışından fazlasına ihtiyaç duymayacaksınız.

Onu öldürdüğünüzde, canavar yeniden doğmadan önce fırlatılan mızraklarınızı geri aldığınızdan emin olun.

Stranded Deep İndir

Moray Eel Boss Savaşı

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
CS: Go’da Takım Dengeleme Nasıl Kapatılır?