Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Cyberpunk 2077KonsolRehber

Xbox ve Playstation’dan Cyberpunk 2077 İçin Para İadesi Alma

Görünüşe göre Cyberpunk 2077’nin erken inceleme kopyalarının yalnızca PC’de kullanıma sunulmasının bir nedeni vardı. İlk günkü yamadan sonra bile oyunun standart PS4 ve Xbox One konsollarında pek iyi çalışmadığı ortaya çıktı. Ve geliştirici çok sayıda yama üzerinde çalışmakta olduğunu söylese de, bu arada paranızı geri almak isteyebilirsiniz. Ancak dijital PS4 veya Xbox One oyunları için nasıl para iadesi alırsınız? Aşağıda anlatıyoruz.

Dijital Cyberpunk 2077 PlayStation’da Geri Ödeme İsteyin (İyi Şanslar)

PlayStation Store’dan dijital bir satın alma işlemiyle ilgili para iadesi talep etmek için Sony’nin geri ödeme talebi sayfasını ziyaret edin. Orada, söz konusu satın alma işlemi için geri ödeme almaya uygun olup olmadığınızı size bildirecek olan Geri Ödeme Sohbet Robotuna bağlanabilirsiniz.

Oyunu indirdiyseniz para iadesi almanın mümkün olmayabileceğini unutmayın, bu nedenle Cyberpunk 2077’de hata yaşadıysanız geri ödeme için umutlanmayın. Geri ödemelerin reddedildiğini bildiren birçok kişi gördüm. bu nedenle, sohbet transkriptini Twitter’da yayınlayan Mark Medina dahil. Ayrıca, geri ödeme talebinde bulunmak için satın alma tarihinden itibaren yalnızca 14 gününüz vardır.

 

Cyberpunk 2077 Xbox İade [ctu_ultimate_oxi id=”34″]

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

KonsolXbox

Xbox ve Microsoft, Windows'ta Hızlı Devam Özelliğini Aktif Edecek

KonsolXbox

Microsoft'un yerel bir Xbox el konsolu üzerinde çalıştığı söyleniyor

KonsolOyunXbox

Xbox'a Özel Oyun Elden Ring ve God of War Gibi Oyunları Geride Bıraktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de Nasıl Para Kazanılıyor?