RehberRol Oyunu

AC Valhalla Dag Boss Savaşı Sonrası Tercihleri

AC Valhalla Dag Boss Savaşı sonrasında karşınıza çıkan sohbet tercihlerinde ona baltayı vermeli misiniz yoksa onu reddetmeli misiniz? Hangi seçim sizi nereye götürecek? Hikayeyi değiştiren bu seçim için açıklamalarımız alt kısımda.

Assassins Creed: Valhalla, oyunculara birçok seçenek sunar. Bunlardan bazılarının, Dag boss dövüş görevi gibi hikayede büyük bir etkisi var. Bu patron dövüşünden sonra iki seçeneğe sahip olacaksınız: Ya ona balta verin ya da onu reddedin. Ama hangisini seçmeli? Okumaya devam ederseniz, yakında bu iki seçeneğin sonuçlarını öğrenecek ve oyununuz için hangisinin en iyisi olduğunu göreceksiniz.

Assassin’s Creed Valhalla’da Dag’a Baltasını Verecek Misiniz?

Bu dövüşe ulaşmak için hikayenin çoğunu oynamanız gerekecek, bu yüzden spoiler yememek için bir an önce bu savaşa ulaşın. Bir Brewing Storm görevinin başlangıcında, sizi kaçınamayacağınız bir dövüşe davet edecek olan Dag tarafından uyandırılacaksınız. Dag’ı yendikten sonra, yakında kararını vermeni sağlayacak başka bir ara sahneye çıkacaksın. Bu sahnede temelde Dag’ın ölmesine ya da ölmemesine karar veriyorsunuz.

Dag’ın talebini reddet

Dövüşün sonunda Dag’ın talebini reddederseniz, Eivor ayağa kalkacak ve onu tekmeleyecektir. Bu seçimi yaparak onu Valhalla’dan mahrum etmiş oluyorsunuz. Valhalla’ya gidebilmek için çaresizce baltasını tutmaya çalışırken bu onu ölüme terk edecektir. Bu karar Sigurd’u daha sonra öğrendiğinde hayal kırıklığına uğratacaktır.


Başka bir rol oyunu olan Icarus M’in videosunu gördün mü? Kanalıma ayrıca buradan abone olabilirsin.


Dag’ın talebini kabul et

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Benzeri 5 Oyun