Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077’de Araçlar ve Garajınız Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Cyberpunk 2077 rehberimizin bu kısmında, oyunda bulunan araçlar hakkında temel bilgileri bulabilirsiniz. Yeni bilgiler ortaya çıktıkça ya da keşfettiğimiz şeyler oldukça bu sayfa güncellemeleri alacaktır. Bu rehberde genel manada kafanıza takılan aşağıdaki soruların cevaplarını veriyoruz.

  • Arabalarımı biriktirebilir miyim?
  • Hangi seyahat araçları mevcut?
  • Araçları değiştirebilir miyim?
  • Oyunun toplu taşıma araçları var mı?
  • Birinin arabasını çalabilir miyim?
  • Dairemi değiştirmek veya dekore etmek mümkün mü?

Arabaları koleksiyonuma ekleyebilir ve biriktirebilir miyim?

Evet. Beğendiğiniz araçları saklayabileceğiniz özel garajınıza erişebilirsiniz. Bu açıdan görevlere oldukça iyi odaklanmalı verdiğiniz kararları iki kere düşünmelisiniz, çünkü satın almak bir yana oyun görevlerinden ikonik arabalar bile ücretsiz gelebiliyor. Ayrıca karşınıza çıkan fırsatları değerlendirip araba satın almanız da mümkün.

Hangi seyahat araçları mevcut?

Oyun, bir araba veya motosiklet sürmenizi sağlar. Su araçları veya uçakları kullanılamaz (bazı görevler dışında). Oyun, bazıları farklı varyantlarda mevcut olan yaklaşık 29 temel araç modeli içeriyor.


Youtube kanalımızda en son videoya göz atmak isteyebilirsiniz… Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.


Araçlar sadece görünüş olarak değil aynı zamanda performans, yoldaki davranış ve benzersiz özellikler açısından da farklılık gösteriyor. Örneğin, göçebeler tarafından kullanılan araçlar, çorak arazilerde seyahat etmeyi daha güvenli hale getirmek için mayın dedektörleriyle donatılabilir.

Cyberpunk 2077 İndir
Cyberpunk 2077 İndir [FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/cyberpunk-2077/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Araçlar ve Araç Çalma

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 DLC gelecek yıl yayınlanacak ve daha fazla DLC yapım aşamasında

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 sonunda dlc alacak

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'ye Steam Deck Desteği Geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de Satori Katana Kullanabilirsin