Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077’de Araçlar ve Garajınız Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Cyberpunk 2077 rehberimizin bu kısmında, oyunda bulunan araçlar hakkında temel bilgileri bulabilirsiniz. Yeni bilgiler ortaya çıktıkça ya da keşfettiğimiz şeyler oldukça bu sayfa güncellemeleri alacaktır. Bu rehberde genel manada kafanıza takılan aşağıdaki soruların cevaplarını veriyoruz.

  • Arabalarımı biriktirebilir miyim?
  • Hangi seyahat araçları mevcut?
  • Araçları değiştirebilir miyim?
  • Oyunun toplu taşıma araçları var mı?
  • Birinin arabasını çalabilir miyim?
  • Dairemi değiştirmek veya dekore etmek mümkün mü?

Arabaları koleksiyonuma ekleyebilir ve biriktirebilir miyim?

Evet. Beğendiğiniz araçları saklayabileceğiniz özel garajınıza erişebilirsiniz. Bu açıdan görevlere oldukça iyi odaklanmalı verdiğiniz kararları iki kere düşünmelisiniz, çünkü satın almak bir yana oyun görevlerinden ikonik arabalar bile ücretsiz gelebiliyor. Ayrıca karşınıza çıkan fırsatları değerlendirip araba satın almanız da mümkün.

Hangi seyahat araçları mevcut?

Oyun, bir araba veya motosiklet sürmenizi sağlar. Su araçları veya uçakları kullanılamaz (bazı görevler dışında). Oyun, bazıları farklı varyantlarda mevcut olan yaklaşık 29 temel araç modeli içeriyor.


Youtube kanalımızda en son videoya göz atmak isteyebilirsiniz… Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.


Araçlar sadece görünüş olarak değil aynı zamanda performans, yoldaki davranış ve benzersiz özellikler açısından da farklılık gösteriyor. Örneğin, göçebeler tarafından kullanılan araçlar, çorak arazilerde seyahat etmeyi daha güvenli hale getirmek için mayın dedektörleriyle donatılabilir.

Cyberpunk 2077 İndir
Cyberpunk 2077 İndir [FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/cyberpunk-2077/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Araçlar ve Araç Çalma

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de Satori Katana Kullanabilirsin