RehberStranded Deep

Stranded Deep’te Pusula Kullanımı

Stranded Deep’te pusulanın öneminden bahsettiğimiz bu rehberde oyunu daha hızlı bitirmenize ve hayatta kalmayı daha çok kolaylaştırmanıza yardımcı olacak Pusulanın öneminden bahsedeceğiz. Stranded Deep’te pusulayı nasıl kullanırsınız?

Pusula, oyuncuların gezinmesi için önemli bir araçtır ve pusula olmadan kolayca kaybolurlar. Burada pusulayı kullanarak temel navigasyonu nasıl sağlayacağınızdan bahsedeceğiz. Pusulayı donatın ve seyahat etmek istediğiniz adayı işaret edin. Gösterge iğnesinin işaret ettiği kısmı aklınızda tutun. Unutmayın, çünkü bu bilgileri seyahat ederken kaybolursanız, pusulayı kullanarak karakterinizi tekrar yola koymak için kullanacaksınız.

Stranded Deep rehberimizin konusu olan Pusula kullanımıyla ilgili konuya doğrudan atlamak için tıkla;

Stranded Deep’te Pusula Kullanımı

Stranded Deep’te kaybolmak

Ayrıca, beyaz iğnenin işaret ettiği kısma da dikkat edin. Geri dönmek isterseniz bu gereklidir. Bir çok oyuncu beyaz iğneye dikkat etmiyor. Bu kaybolmalarındaki asıl neden ve Stranded Deep bu nedenle boşuna uzadığı gibi kaybolan oyuncular geri dönüş yolunda oldukça zorlanıyor. Ama dönüş yolunu hesaplamak için oldukça basit bir yöntem var.

Stranded Deep İndir

[FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/stranded-deep/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://store.steampowered.com/app/313120/Stranded_Deep/?l=turkish” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.microsoft.com/tr-tr/p/stranded-deep/9nxnst9mkmk1?activetab=pivot:overviewtab” text=”Microsoft Store” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Stranded Deep’te Pusula Kullanımı

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep’te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?