Rehber

Among Us Imposterlar İçin İpuçları

Among Us rehberinin bu kısmında, Imposterlar için en önemli ipuçlarını ve oyunu kazanmak için ne yapmaları gerektiğini okuyacaksınız. Bildiğiniz üzere oyun iki gruba ayrılıyor. Imposter ve Crewmate. Crewmate kalabalık ve belli bir grupken Imposter iki kişi ve gizli kişilerdir. Diğerlerinin arasında gizlice dolaşıp suikast yaparlar. Bu durumu göz önünde bulundurarak, rastgele gerçekleşen Imposter olmanız durumunda oyunu kazanmanız için yapmanız gerekenleri aşağıda sizlerle paylaştık.

Imposter Rehberi – Among Us

Imposter ipuçları arasında oyun esnasında nasıld avranmanız nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda uyarılar bulacaksınız. Bu sizi kesinlikle zafere götürecektir. İşte Among Us’ta Imposter olduğunuzda dikkat etmeniz gereken hususlar;

Kamerada diğer oyuncuları öldürmekten kaçının çünkü birisinin onları görme, vücudu ya da hareketin kendisini görme ihtimali yüksektir. Kamerada kırmızı, yanıp sönen bir ışık gördüğünüzde, bu, birinin o anda ona baktığı anlamına gelir.

Öldürmenin iyi bir yolu, kapıyı sabote etmektir, böylece oyuncu odadan çıkamaz, havalandırma deliği kullanamaz, monitörle odaya atlayabilir, oyuncuyu çabucak öldürüp havalandırma deliğine geri dönemez.

Impostor olarak, onları öldürseniz bile diğer oyuncuların cesetlerini bildirebileceğinizi unutmayın. Bunu yaptığınızda, hikayenin kendi tarafınızı, ne yaptığınızı, cesedi nerede bulduğunuzu anlatın, eğer birisi yanınızdaysa, cinayetin görgü tanığı ise cinayet için başka bir oyuncuyu suçlayabilirsiniz, ancak bu riskli başka bir oyuncunun mazereti olabilir. Yani diğer oyuncunun görgü tanığı olabilir. Bu açıdan eğer farkettiyseniz yanlız dolaşan bir oyuncuyu suçlayın.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki Breaking Bad oyunu videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Among Us İndir

Web Sitesi | Google Play | Steam | Epic Games

 

Imposter İçin Diğer İpuçları

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Boss Oda Nasıl Yenilir? – Cyberpunk 2077 Boss