RehberRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla Book of Knowledge Lokasyonları

Assassin’s Creed Valhalla Book of Knowledge nerelerde bulunur? Assassin’s Creed Valhalla’da bütün skiller nasıl açılır? Rehberimizde açıklıyoruz. Açamadığınız bir skillin yerini galerimizden bulabilirsiniz.

Etkileyici bir viking olmak istiyorsanız Assassin’in Creed Valhalla Book of Knowledge konumlarını bulun. Bu altın kitaplar size yeni bir özel yetenek verecek, ancak haritada işaretli görünseler bile, bazen, içinde bulundukları odayı bulmak için çapraz bulmacaları içeren, zor erişime sahip olabilirler. özel bir hava saldırısı, fırlatma baltaları veya ateşli ya da zehirli oklar, Assassin’s Creed Valhalla’nın savaşında büyük bir fark yaratabilir. Yani, evet, aramaya değer. Tüm bu değerli Assassin’s Creed Valhalla’nın Bilgi Kitaplarını bulmanıza yardımcı olmak için bildiklerimizi bir araya topladık.

Aşağıda yolculuğunuzda size yardımcı olacak daha fazla Assassin’s Creed Valhalla kılavuzumuzun bağlantıları bulunmaktadır:

İyi haber şu ki Mercia’da çeşitli manastırlara ve harabelere dağılmış durumdalar, ancak her yerde onu deli gibi aramak istemiyorsanız, onları burada, kullanışlı şekilde derledik. Her birine giden yolu bulmak için, içeride yolunuzu bulmak için biraz kafa karıştırmak zorunda kalacağınızı belirtmek gerekir. Assassin’in Creed yıllardır hareket bulmacalarına bu kadar takıntılı değil, bu yüzden her kitaba ulaşmanın ve kendinizi seviyenizi yükseltmenin en iyi yolları için aşağıda bazı özel ipuçlarımız var. Oyunun geri kalanıyla ilgili tavsiye almak isterseniz, aşağıda bağlantısı verilen bazı kılavuzlara göz atın.

Pek çok şeyin yok edilebileceğini unutmayın. Kasalar parçalanabilir, pencereler kırılabilir ve zayıf görünen ahşap tam da budur.

Assassin’s Creed Valhalla İndir

Web Sitesi | Epic Games | Playstation | Xbox

 

Book of Knowledge Lokasyonları

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

RehberThe Ascent

The Ascent'de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

Dark AllianceRehber

Dark Alliance'da Çevresel Olumsuz Etkileri Azaltma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Among Us Imposterlar İçin İpuçları