Rehber

Among Us Nasıl Oynanır? – Başlangıç Rehberi

Among Us rehberinin bu kısmında, maceralarına bu oyunda yeni başlayan oyuncular için en önemli başlangıç ipuçlarını vereceğiz.

Oyunu diğerlerinden daha hızlı başlatın

Oyunun daha hızlı başlaması için o animasyon göründüğünde tıklayarak oyun başlatma animasyonunu atlayabilirsiniz. Diğer oyunculardan önce hareket etmenize izin verecektir – iyi bir pozisyon bulmak için kullanın.

Imposter seni hemen öldürmeyecek

Crewmate olarak oynarken, tura başlarken, Imposterların başka bir oyuncuyu öldürmeden önce 10-60 saniyelik bir bekleme süresine sahip olduklarını unutmayın. Bu süre zarfında güvendesin. Her şey oyuncuların sunucuda seçtiği ayarlara bağlıdır. Hangi zamanın ayarlandığına bağlı olarak, soğuma süresi sona erdiğinde, en azından biraz daha güvende hissetmek için diğer oyunculara gidin ve bu kadar zamandır yaptığınız şey için potansiyel olarak bir tanığınız olsun. O anda başka bir oyuncunun vücuduna da rastlayabilirsiniz. Cooldown, toplantı her sona erdiğinde yeniden yüklenir.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki Game of Khans oyunu videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Ölü bir oyuncu görürseniz, mümkün olan en kısa sürede bildirin

Bir ceset fark ettiğinizde, hemen rapor düğmesine basmak ve diğer oyuncuları toplantıya çağırmak daha iyidir. Cesedi ihbar etmezseniz ve birisi odadan çıktığınızı fark ederse veya daha kötüsü sizi cesetle birlikte odada görürse, o zaman baş şüpheli olduğunuzu ve kovuşturmadan kaçma şansınızın çok az olduğunu bilin. Impostor’un cesedi rapor edebileceğini ve başka bir oyuncuyu öldürmemiş gibi davranabileceğini unutmayın!

Among Us İndir

Web Sitesi | Google Play | Steam | Epic Games

Among Us Rehber 2

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla’da Ham Maddeler (Raw Meterials) Nasıl Elde Edilir?