RehberRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla, Builder Boss’unu Nasıl Yenersiniz?

Builder, Assassin’s Creed Valhalla’daki en ilginç patronlardan biridir ve hain buz devini devirmek kolay değildir.

Serisinin klasik hikayesinin ardından, Assassin’s Creed Valhalla’nın hikayesi, daha sonraki eylemlerinde doğaüstü olaylara bir dalış yapıyor. Ravensthorpe’da Seer’s kulübesini inşa etmek, Eivor’un Asgard’a taşınmasını sağlar. Bununla birlikte, tanrılar diyarı Assassin’s Creed Valhalla’da tehlikeli bir yerdir ve The Builder, oyunun daha ilginç patron dövüşlerinden biridir.

Builder, buz devlerinin krallığı olan Jotunheim’dan bir dev. Asgard’ı Ragnarok’tan korumak için bir kalkan inşa edeceğine söz vererek kılık değiştirerek Asgard’a girdi. Ancak Eivor gerçek planını ortaya çıkarabilir: “Asgardlıları evlerinde mühürlemek.” Açığa çıktıktan sonra, oyuncular The Builder’ı kendi kulesinin zemin katında yenmek zorunda kalacaklar.

builder nasıl yenilir?

Valhalla’nın Builder Boss’u

Birinci aşama

Assassin’s Creed Valhalla’daki Builder’ın boss dövüşü iki aşamaya ayrılmıştır. İlk aşamada, dev sadece birkaç temel hareket kullanarak oldukça tahmin edilebilir. Ana saldırısı, başının etrafında ve üzerinde sallayabileceği dev çekici ile olacaktır. İkinci hareketi ne zaman gerçekleştirirse, yerde küçük bir parlak nokta bırakacaktır. Bu, saldırılara bonus ve sersemletme şansı vermek için etkileşime girebilir. Ayrıca bir ayak vuruşu var, ancak tahmin edilebilir ve kaçınılması oldukça kolay.

Youtube Kanalımızın Son Videolarından
Youtube kanalımızdaki son içeriklerimizden birini izlemek ister misin? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Assassin’s Creed Valhalla’daki Builder’ın son aşama saldırısı, Eivor’u havaya fırlatabilen sihirli bir büyüdür. Bu, devin çekicini kaldırması ve Eivor’un ayaklarının dibinde beliren bir işaret tarafından gösterilir. Bu saldırı klasik Assassin’s Creed tarzında atlatılabilse de, aslında zayıf noktasını vurmak için iyi bir fırsat.

Assassin’s Creed Valhalla İndir

[FEL url=”https://www.ubisoft.com/en-gb/game/assassins-creed/valhalla” text=”Web Sitesi” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/assassins-creed-valhalla/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0001-CUSA18535_00-EDITIONULTIMATE0″ text=”Playstation” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.xbox.com/tr-TR/games/assassins-creed-valhalla” text=”Xbox” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

The Builder 2. Aşama Şavaşı

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Güneş Paneli Konumu Nerededir?

Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

V Rising

V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı Sorunu