RehberRol Oyunu

Witcher 3 Mod Kurma Rehberi

Witcher 3’te mod nasıl kurulur? The Witcher 3 Wild Hunt oyununda manuel mod kurma ve Nexus Mod Manager ile mod kurma nasıl yapılır? Bu rehberimizde Witcher 3 oyuncuları için, oyunu baştan sona değiştirebileceği mod kurma konusunda bilgilendireceğiz. Witcher 3’ümodlu oynamak istiyorsanız rehberimizin her sayfasına bakmanızı tavsiye ederiz. Şimdi Witcher 3’te mod nasıl kurulur adım adım bakalım.

The Witcher 3 : Wild Hunt için mod yüklemenin iki olası yolu vardır – bunu manuel olarak veya Nexus Mod Manager adlı bir aracı kullanarak yapabilirsiniz. İlk yöntem daha hızlı olabilir ve herhangi bir ek yazılım yüklemenizi gerektirmez, ancak Nexus Mod Manager’ı kullanırken tüm değişiklikler kategorilere göre sıralanır ve bunları yönetmek daha kolaydır.

Oyunun dosyalarına herhangi bir müdahalenin – bir mod yüklemek gibi – kaydedilen dosyaların veya hatta tüm oyunun bozulmasına neden olabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle, kaydedilen dosyaların bir yedek kopyası alınmalıdır. Bunlar Belgelerim \ Witcher 3 \ gamesaves klasöründe bulunur.
witcher 3 mod karşılaştırma

Witcher 3 Modları Oyunu Oldukça Değiştiriyor

Witcher 3 Manuel Mod Kurulumu

  • The Witcher 3: Wild Hunt’ı kurduğunuz yeri bulun.
  • Orada, Mods adında yeni bir klasör oluşturun.
  • İndirilen modların tüm dosyalarını yeni oluşturulan klasöre kopyalayın.
Başka Bir RPG Oyunu

Youtube kanalımızda yayınladığımız başka bir rol oyununu izlemek ister misin? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Yukarıdaki kılavuz sadece bir dizi genel adımdır. Çoğu zaman, The Witcher 3: Wild Hunt için mod yüklemek çok daha karmaşıktır – bu gibi durumlarda, mod açıklamasına uygun ipuçları ekledik. Witcher 3’e mod yüklemiş oldun. Artık modu çalıştırmak için oyunu baştan başlatabilirsin. Witcher 3 için manuel mod yüklemek oldukça basit olsa da modların yönetimi kontrolü gibi konular karmaşık gelebilir. Bu açıdan, Witcher 3 manuel mod yüklemek istemeyenler için Nexus Mod Manager ile mod nasıl yüklenir hemen bir sonraki sayfada açıklıyoruz.

The Witcher 3: Wild Hunt İndir

[FEL url=”https://store.steampowered.com/app/292030/The_Witcher_3_Wild_Hunt/?l=turkish” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-witcher-3-wild-hunt/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://thewitcher.com/en/witcher3″ text=”Switch” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Nexus Mod Manager İle Mod Kurma

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Stranded Deep’te Pusula Kullanımı