AksiyonSavaş Oyunları

Rainbow Six Quarantine, Çıkış Tarihi, Fragman Ve Diğer Bilinenler

Rainbow Six Quarantine hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu yazıda sizlerle paylaşacağız.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine’in Ubisoft tarafından ifşa edilmesinin üzerinden yıllar geçti. Başlangıçta Haziran ayında E3 2019’da tanıtılan oyunun 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu – ve hala resmi sitede bu tarih var. Şimdi 2021 ve ufukta herhangi bir yerde Rainbow Six Quarantine çıkış tarihine dair bir işaret yok, peki Rainbow Six Quarantine oyununda son durum ne, Rainbow Six Quarantine ne zaman çıkacak?

Hala resmi bir duyurumuz olmasa da, Rainbow Six Quarantine, geçtiğimiz yıl COVID-19 salgını nedeniyle Ubisoft tarafından ertelenen başlıklardan biriydi. Bu, onu 2021/22 mali yılına (Nisan 2021’den Mart 2022’ye) geri itti ve orijinal sürüm penceresini oldukça büyük bir farkla kaçırdı.

Rainbow Six Quarantine beta

Rainbow Six Quarantine’i en çok bekleyenlerden biriyseniz, “güncellemelere kaydolmak ve erken oynama şansı” için  [FEL url=”https://rainbow6.ubisoft.com/quarantine/en-gb/” text=”resmi Rainbow Six Quarantine sitesine” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]gidebilirsiniz. Bizi yanlış anlamayın; Bu, Rainbow Six Quarantine beta için resmi bir onay değildir, ancak bir tane duyurulursa, kaydolmak isteyeceksiniz.

Rainbow Six Quarantine fragmanları

18 ay önce yapılacak duyuruya rağmen, hala Rainbow Six Quarantine oynanışı görmedik. Yine de üzerinde çalışmamız gereken tanıtım fragmanımız var.

Bir buçuk dakikalık fragmanda br çamaşırhane de elinde silahla duran biri görülüyor. Bir yaratık ise bileğindeki saat detayıyla onu arıyor. Daha sonra ise silahlı kişi ekibi tarafından bulunuyor. Bu kesinlikle Rainbow Six Quarantine oynanışıyla ilgili bilgi vermese de sizlere atmosferi aktaracaktır. Üst kısımdan mutlaka inceleyin.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki Breaking Bad oyunu videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberSniper Elite

Sniper Elite 5: Zorluk Seviyeleri, Hangisini Seçmelisiniz?

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Battlefield 2042

Battlefield 2042 oyuncu sayısı Steam'de düşüş konusunda bir rekor daha kırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Stranded Deep’te Zehirlenme Nasıl Tedavi Edilir?