RehberRol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla’da Ham Maddeler (Raw Meterials) Nasıl Elde Edilir?

Assassin’s Creed Valhalla oynarken oyuncular haritalarında sarı parlayan simgeler bulabilirler. Bu simgelerden bazıları Ham maddelerdir. Bu malzemeler yerleşiminizi yükseltmenize yardımcı olabilir – ancak hangisine gideceğinizi nasıl bileceksiniz? Pekala, yakında ham materyali bulmak için gidilecek en iyi yerleri öğreneceğiniz için bu rehberi sonuna kadar okuyun.

Assassin’s Creed Valhalla’da Ham Maddeler Nasıl Elde Edilir?

AC Valhalla’da hammadde (Raw Meterials) bulmak için iki harika yer var: Alcestre ve Sudwella Manastırı. Ancak, bunları genellikle herhangi bir baskın konumunda bulabilirsiniz. Aşağıda, aradığınız malzemeleri nerede bulacağınızı belirterek en iyi iki konum hakkında biraz daha bilgi vereceğiz!

Alcestre Manastırı

Alcestre Manastırı, hammaddeler için iki konuma sahiptir. İlki doğrudan baskın simgesinin üzerindedir. Göremiyorsanız, haritadaki “M” harfinin hemen üstünde bulacaksınız. Sarı simgeyi bulduğunuzda, ahşap bir kapıya sahip bir bina görmelisiniz. Kırabilirsiniz. İçeri girdikten sonra muhafızları çıkarmanız ve altın bir sandık görmeniz gereken odanın diğer tarafına gitmeniz gerekecek. Buradan malzemelerinizi alabilirsiniz.

 

İkinci konum, haritada Alcestre konum adının üzerinde bulunabilir. Bu simge aynı zamanda kendi başına olmalıdır. Bulduğunuzda, bir akıncı arkadaşınızın yardımıyla açmaya zorlayabileceğiniz bir kapı arayın. İçeri girdikten sonra odayı temizleyin ve sandık odanın sonunda bulunmalıdır.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki Grounded oyunu videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Assassin’s Creed Valhalla İndir

[FEL url=”https://www.ubisoft.com/en-gb/game/assassins-creed/valhalla” text=”Web Sitesi” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/assassins-creed-valhalla/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0001-CUSA18535_00-EDITIONULTIMATE0″ text=”Playstation” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.xbox.com/tr-TR/games/assassins-creed-valhalla” text=”Xbox” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Sudwella Manastırı Ham Madde Lokasyonu

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Clash RoyaleRehber

En İyi Golem Destesi - Clash Royale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Speargun (Zıpkın) Nasıl Yapılır? – Stranded Deep Silah Rehberi