Cyberpunk 2077Rehber

Boss Oda Nasıl Yenilir? – Cyberpunk 2077 Boss

Cyberpunk 2077 oyuncuları, ölümcül Mantis Blades ile silahlanmış bir siber ninja koruması olan Oda ile savaşırken reflekslerini sınıra kadar zorlayacaklar.

Oyuncular, bu rehberin sonunda Oda’yı öldürme veya kurtarma seçeneğine sahip olacak olsalar da, sibernetik ninja Cyberpunk 2077’de fethedilmesi kolay bir düşman olmaktan çok uzaktır. Bu savaştan kaçınılamaz, bu nedenle oyuncular en iyi modlarına ve siber yazılımlarına sahip olmalıdır. Koruma, V’ye karşı saldırısında acımasız olduğu için oyunun en zorlu patronlarından birine karşı savaşmaya hazır olun.

Bu rehber Cyberpunk 2077 için hikaye spoiler içeriyor. Eğer bu kısma daha gelmediyseniz okumamanızı tavsiye ederiz.

Sandayu Oda, biraz ilginç olmasına rağmen Cyberpunk 2077’nin en iyi karakterlerinden biri olarak görülmüyor. Oda, Arasaka şirketi tarafından Hanako Arasaka’nın koruması olarak istihdam edilen bir siber yaratıktır ve Play It Safe görevinde patron olarak görünmektedir. V, Japantown’daki geçit töreni sırasında tüm keskin nişancıları ortadan kaldırdığında, cyberninja onlara Hanako’yu öldürmeye çalıştıklarına inanarak saldırır.

Güçlü Reflekslere Sahip Olun

Onun çapındaki bir adamdan beklendiği gibi, Oda hızlı ve çeviktir, onunla neredeyse kaçınılmaz yakın dövüşe girer. Sibernetik düşman, Mantis Blades ile birleştiğinde, oyuncular çok dikkatli olmazsa büyük miktarda hasar verebilir. Bu nedenle, kaçarken zamanı yavaşlatan siber yazılıma sahip olmak, bol miktarda tıbbi uyarı ile birlikte şiddetle tavsiye edilir. Ek olarak, Refleksler özelliğinde dokuz veya on puana sahip olmak, kaçarken size daha fazla yardımcı olabilecek yararlı avantajlara erişmenizi sağlar.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki Breaking Bad oyunu videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Cyberpunk 2077 İndir

Steam | Epic Games | Xbox | Playstation

 

Oda Boss Savaşı İkinci Faz

Cyberpunk 2077 Rehberleri
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de Araçlar ve Garajınız Hakkında Bilmeniz Gerekenler