Cyberpunk 2077Rehber

Boss Oda Nasıl Yenilir? – Cyberpunk 2077 Boss

Cyberpunk 2077 oyuncuları, ölümcül Mantis Blades ile silahlanmış bir siber ninja koruması olan Oda ile savaşırken reflekslerini sınıra kadar zorlayacaklar.

Oyuncular, bu rehberin sonunda Oda’yı öldürme veya kurtarma seçeneğine sahip olacak olsalar da, sibernetik ninja Cyberpunk 2077’de fethedilmesi kolay bir düşman olmaktan çok uzaktır. Bu savaştan kaçınılamaz, bu nedenle oyuncular en iyi modlarına ve siber yazılımlarına sahip olmalıdır. Koruma, V’ye karşı saldırısında acımasız olduğu için oyunun en zorlu patronlarından birine karşı savaşmaya hazır olun.

Bu rehber Cyberpunk 2077 için hikaye spoiler içeriyor. Eğer bu kısma daha gelmediyseniz okumamanızı tavsiye ederiz.

Sandayu Oda, biraz ilginç olmasına rağmen Cyberpunk 2077’nin en iyi karakterlerinden biri olarak görülmüyor. Oda, Arasaka şirketi tarafından Hanako Arasaka’nın koruması olarak istihdam edilen bir siber yaratıktır ve Play It Safe görevinde patron olarak görünmektedir. V, Japantown’daki geçit töreni sırasında tüm keskin nişancıları ortadan kaldırdığında, cyberninja onlara Hanako’yu öldürmeye çalıştıklarına inanarak saldırır.

Güçlü Reflekslere Sahip Olun

Onun çapındaki bir adamdan beklendiği gibi, Oda hızlı ve çeviktir, onunla neredeyse kaçınılmaz yakın dövüşe girer. Sibernetik düşman, Mantis Blades ile birleştiğinde, oyuncular çok dikkatli olmazsa büyük miktarda hasar verebilir. Bu nedenle, kaçarken zamanı yavaşlatan siber yazılıma sahip olmak, bol miktarda tıbbi uyarı ile birlikte şiddetle tavsiye edilir. Ek olarak, Refleksler özelliğinde dokuz veya on puana sahip olmak, kaçarken size daha fazla yardımcı olabilecek yararlı avantajlara erişmenizi sağlar.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki Breaking Bad oyunu videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Cyberpunk 2077 İndir

[FEL url=”https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/cyberpunk-2077/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.xbox.com/tr-TR/games/cyberpunk-2077″ text=”Xbox” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.playstation.com/tr-tr/games/cyberpunk-2077/” text=”Playstation” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Oda Boss Savaşı İkinci Faz [ctu_ultimate_oxi id=”34″]

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’de Satori Katana Kullanabilirsin