Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077 Crafting ve Silah Yükseltme Rehberi

Cyberpunk 2077’de işçilik (crafting), destansı veya efsanevi öğeler oluşturmak istemeseniz ve ekipman bulmayı ve satın almayı tercih etseniz bile yararlıdır. Zanaatkarlık (crafting) sayesinde, cephane stoklarını veya iyileştirici eşyaları hızlıca doldurabilirsiniz. Bu kılavuz sayfasında, işçiliğin tüm unsurlarını – bileşenler, öğelerin kalitesi (renkleri), yükseltme ve yeni silahlar oluşturma ve silahları değiştirme konusunda bilgi verdik.

Öğelerin bileşenleri ve kalitesi

Başlangıçta, ürünlerin kalite kategorilerinin nasıl farklılaştığını açıklamak gerekir. Bu, farklı renklerle gösterilmiştir:

  • Beyaz – çok yaygın bir eşya
  • Yeşil – yaygın bir eşya
  • Mavi – nadir bir eşya
  • Mor – destansı bir eşya
  • Turuncu – efsanevi bir eşya

Eşyaları geliştirmek ve işlemek için kullanılan bileşenler veya üretim malzemeleri de bu şekilde işaretlenir. Ekipmanda, bunları ekranın sol tarafında bulacaksınız – altı simge ile işaretlenmiştir. Cyberpunk 2077’deki bileşenleri üç farklı yolla elde edebilirsiniz:

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızda bir oyun videosu, izlemek ister misin? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Eşyaların demonte edilmesi – envanterinizdeki eşyayı gezdirdiğinizde, daha önce bahsedilen simgeler vurgulanacak ve onları yok ettikten (öğütmek) sonra alacağınız bileşenlerin sayısı parantez içinde görünecektir. Ürünün kalitesi ne kadar yüksek olursa, elde ettiğiniz bileşenlerin kalitesi o kadar yüksek olur. Örneğin, destansı bir silahı yok ederseniz (öğütmek), destansı bileşenler alacaksınız, ancak aynı zamanda daha düşük kaliteli bileşenler de alacaksınız. Sadece silahlarınızı değil çöplerinizi de yok edebilirsiniz (öğütmek). Dahası, hurdaların asıl amacı budur (satabilirsiniz, ama çok da değerli değildir). Sıyırıcı özelliği, kesinlikle çöplerin sökülmesini kolaylaştıracak – kaldırılan çöpün otomatik olarak imha edilmesini (öğütmek) ve bileşenlere dönüştürülmesini sağlar.

Cyberpunk 2077 İndir

[FEL url=”https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/cyberpunk-2077/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.xbox.com/tr-TR/games/cyberpunk-2077″ text=”Xbox” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.playstation.com/tr-tr/games/cyberpunk-2077/” text=”Playstation” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Yeni Eşya Üretmek – Cyberpunk 2077

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Boss Oda Nasıl Yenilir? – Cyberpunk 2077 Boss