Hayatta KalmaListeRehber

Rust Oynarken Yapılan En Önemli 10 Hata

Rust ve topluluğu, özellikle yeni başlayanlar için tam olarak güvenli bir yer değil. İşte herkesin Rust oynarken yaptığı birkaç hata. Bu rehberimizle Rust oynarken kendinizi daha güvende hissedecek ve oyundaki tehlikelere karşı savunmanızı daha da geliştireceksiniz. Bütün sayfaları okumanızı ve görüşlerinizi bildirmenizi dileriz. Ayrıca sizin gördüğünüz bir oynanış hatası varsa lütfen yorumlarda belirtin ve biz de listemizi genişletelim.

Birçoğunuz, Netflix’te Açlık Oyunları’nı izledikten veya birkaç tur battle royale oyununda hayatta kaldıktan sonra hayatta kalma oyunlarına hazır olduğunuzu düşünüyor, hatta belki de bu oyunlarda kazanıyor. Bununla birlikte, Rust’ta kimse gerçekten hazırlıklı değildir. Zira oyun pilajda çıplak uyandığınızda sizi taşla kovalayan bir başka oyuncudan ibaret değil.

Rust’a hoş geldiniz. Kayıt için, hayatta kalma şansınızı artırmak veya daha aklı başında insanlarla şansınızı denemek için bu taş devri oyununa katılabilirsiniz. Her iki durumda da, yol boyunca birçok hata yapacaksınız. En iyilerimiz bile bu en göze batan hataları yapıyor. Bunların farkında olmak iyidir, böylece kendinizi buna göre hazırlayabilirsiniz. Rust, zor ama eğlenceli bir oyun. İşte oyuncuların çoğunun yaptığı hatalar;

Birine Tamamen Güvenmek

Gerçek hayatta veya diğer çok oyunculu oyunlarda öğrendiğiniz olumlu sosyal kuralları unutun, Rust acımasızdır, bu yüzden başında başka bir “t” harfi eksiktir (TRUST). Rust’ta asla yapmamanız gereken şey budur, birine tamamen güvenmek. Hepimiz çocuklar olarak şeker ikram eden yabancılara güvenmemeyi öğrendik.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki bir başka hayatta kalma oyunu Life After oyun videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Öyleyse, bunu bu oyunda uygulayın. Sizden daha iyi donanıma sahip olan ve zenginlik vaatleriyle takım oluşturmayı teklif eden herkes, gizli bir güdüye sahip olma eğilimindedir veya sadece sizi üzmek ister. Bu oyunda ahlak, kural, kanun yok. Bu açıdan kimseye güvenme.

Rust İndir

Steam | Web Sitesi

 

Çok Fazla Solo Oynamak

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla – Rune Nasıl Takılır?