RehberStranded Deep

Speargun (Zıpkın) Nasıl Yapılır? – Stranded Deep Silah Rehberi

Stranded Deep, tamamen hayatta kalma ve adaya uyum sağlamakla ilgilidir. İyi silahlar ve eşyalar alabilirseniz, aklınıza koyduğunuz her şeyde hayatta kalabilirsiniz. Ve oyundaki en hızlı menzilli silah seçeneklerinden birini arıyorsanız, Speargun tam size göre! Çok fazla zararı vermese de, hızlı ve kullanımı kolay olduğundan harika bir seçenektir. Peki, bir Zıpkın Speargun nasıl yapılır?

Stranded Deep’te Zıpkın (Speargun) Nasıl Elde Edilir?

Speargun, üretilebilir bir öğedir, bu yüzden bir tane yapmak için, sadece doğru kaynakları almanız gerekir. Bir Deri, iki Koli Bandı, iki Çubuk ve bir Hava Tankı ile Zıpkın yapabilirsiniz. Bundan sonra, bir sopayla ve bir kırbaçla Zıpkın Okları yapabilirsiniz. Bu kombinasyon hem ucuzdur hem de hasar için oldukça iyidir.

 

Gerçekten zanaat yapabilmek için kendi üretim tariflerini gerektiren birkaç öğeye ihtiyacınız olacak. Deri, kurutma platformu  ve ham deriden yapılır. Koli Bandı sandıklardan, çubuklar ağaçlardan ve hava tankları gemi enkazlarından bulunabilir. Ardından, okları sadece dört lifli yaprak olan bağlardan yapabilirsiniz.

Neden zıpkın kullanmalısın sorusunun cevabı için hemen zıpla…

Neden Zıpkın Kullanmalısınız?

Youtube kanalımızdan bir başka hayatta kalma oyunu Buried Town videolarını izleyebilirsiniz. Youtube oyun kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.


Stranded Deep İndir

[FEL url=”https://www.epicgames.com/store/tr/product/stranded-deep/home” text=”Epic Games” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://store.steampowered.com/app/313120/Stranded_Deep/?l=turkish” text=”Steam” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://www.microsoft.com/tr-tr/p/stranded-deep/9nxnst9mkmk1?activetab=pivot:overviewtab” text=”Microsoft Store” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Neden Zıpkın Kullanmalısınız?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep’te Kemik Kırığı Nasıl Tedavi Edilir?