Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077’nin Kaç Tane Sonu Var?

Cyberpunk 2077, açık dünya RPG tarzındaki diğer oyunların çoğu gibi, birden fazla sonla bitiyor. Ona benzer diğer birçok oyun gibi, oyunun sonu, oyuncunun yolculuğu boyunca yaptığı seçimler nedeniyle değişiyor. Bununla birlikte, Cyberpunk 2077’de kaç tane son var? Spoiler vermeden oyunu kaç farklı sonla bitirebileceğinizi açıklıyoruz.

Cyberpunk 2077 | Kaç Son Var?

Toplamda, Cyberpunk 2077, oyuncunun deneyimleyebileceği altı farklı sona sahiptir. Bu, hem oyun boyunca genel tercihlerinize hem de final sırasında yaptığınız seçimlere göre gerçekleşecek beş ana hat sonunu içerir. Gizli bonus sonu, oyuncunun oyun boyunca çok özel bazı gereksinimleri karşılamasını gerektirir. Şu anda bunları detaylandırmayacağız.

Cyberpunk 2077, karakter oluşturma ekranından bailayan bir ton farklı dallanma yolu etrafında inşa edilmiş bir oyundur. V atadığınız cinsiyet, V’nin sahip olduğu son üzerinde etkili olabilir. Endişelenmeyin, daha önce de bahsettiğimiz gibi, bu listede spoiler bölgesine girmeyeceğiz.

Bu sonlar birkaç şeye göre değişecektir, en bariz olanı oyuncunun oyunu her duraklattığında görebileceği çeşitli ölçülerdir. Bu göstergeler, oyunun hikayesinin çeşitli yönlerinde ne kadar ilerlediğinizi detaylandırır. Soldaki, yalnızca V’nin Night City’deki yolculuğuna odaklanıyor. Bu, esas olarak, Johnny Silverhand ile ilgili herhangi bir şeyden kaçınarak, yeni yan karakterlerle ve aşk ile ilgili alanlar için geçerlidir.

Orta seviye, ana hikayeye ve oyuncunun bu hikayedeki ilerlemesine odaklanır. Sağdaki, Johnny Silverhand hikayesine odaklanıyor. Silverhand’ın mirasından geriye kalanın çeşitli parçalarını temelde alacağınız yer burasıdır.

Bu göstergelerdeki ilerleme, size mirasınızı ve oyundaki ilerlemenizi gösterecek ve bu da alacağınız finali etkileyecektir.

Bu kılavuzu beğendiyseniz, Cyberpunk 2077 için diğer rehberlerimize de göz atın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: Rivers of Blood Katana nerede bulunur?

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Crafting ve Silah Yükseltme Rehberi