ListeRol OyunuStrateji

En İyi 10 Lord of The Rings Oyunu

Film üçlemesinin başarısıyla birlikte, geniş bir yelpazede Yüzüklerin Efendisi oyunları mevcuttur. Hem serinin hayranları için hem de Gollum’u beklerken hikayeye tekrar adapte olmak isteyenler için harika 10, Yüzüklerin Efendisi ( The Lord of The Ring) oyununu sizler için derledik. Listemizi sonuna kadar kontrol ediniz.

Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi kitaplarının ve filmlerinin başarısı, şaşırtıcı olmayan bir şekilde Orta Dünya’nın fantezi dünyasında yer alan çok sayıda bağlı oyuna ortaya çıkmasını sağladı. Bir sonraki oyun başlangıçta Yüzüklerin Efendisi: Gollum 2019’da duyurulduğunda herkesin dikkatini çekti ve bundan kısa bir süre sonra 2021 çıkış tarihi haberi geldi.

Ne yazık ki, oyunun çıkış tarihi ertelendi ve Gollum’un şimdi 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu hayal kırıklığı yaratsa da, Cyberpunk 2077’nin balonunun patlaması oyunculara, geliştiricinin işine çok fazla karışmama durumunu bir kez daha hatırlattı. Çünkü geliştiricinin oyunlarını tam olarak tamamlamaları gerekiyor. Neyse ki, son on yılda piyasaya sürülen Orta Dünya oyunlarının bolluğu, bu arada boşluğu geçici olarak doldurabilecek yeteri kadar oyun olduğu anlamına geliyor.

Aşağıdaki listeden dilerseniz merak ettiğiniz oyuna doğrudan gidebilirsiniz.

10 – The Lord Of The Rings: Conquest

Klasik Star Wars: Battlefront II’ye (2005) dayanan bir Yüzüklerin Efendisi oyunu, kulağa cennetten çıkmış gibi geliyordu ve EA, Battlefront II’nin geliştiricisi Pandemic Studios ile bu rüyayı gerçekleştirdi.

Ne yazık ki Pandemic Studios, Battlefront II’nin büyüsünü yeniden yakalayamadı ve Conquest kısa sürede bir hayal kırıklığı olarak görülmeye başlandı, Metascore’da oyun 55 puan civarında kaldı. Oyuncuların bu görüşüne rağmen The Lord Of The Rings: Conquest oynamak hala çok eğlenceli olabilir ve Yüzüklerin Efendisi ve Yıldız Savaşları: Battlefront II ‘de oyuncular muhtemelen aksiyon oyunu hakkında sevecek çok şey bulacaktır.

The Lord Of The Rings: The Third Age

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Back 4 BloodRehber

Back 4 Blood'da Özel Sunucu Açma

New WorldRehber

Çanta Kapasitesi Nasıl Artırılır? New World Rehber

MinecraftRehber

Minecraft Bedrock Komutları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Nickinizden Sıkıldınız Mı? İşte Valorant Nick Değiştirme