League of LegendsMobaRehber

Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı Sorunu

Son zamanların popüler mobil moba oyunlarından birisi, League of Legends’ın mobil versiyonu, Riot Games’in yeni oyunlarından birisi Wild Rift’tir. Telefonlardaki mobil oyun açlığına son vermeye gelen oyun, bazı hatalarla boğuşuyor. Genel manada iyi durumda olsa da bir grup oyuncunun çözmeye çalıştığı hatalar mevcut. “Giriş zaman aşımına uğradı” hatası da bunlardan birisi. Şimdi gelin Wild Rift’in “Giriş zaman aşımına uğradı” hatasına çözüm bulalım.

Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı Hatası Nasıl Çözülür?

Wild Rift “Giriş zaman aşımına uğradı” hatası sadece bize yani Türkiye’ye özgü bir hata değildir. Örneğin oyunun İngilizce sürümünde de bu hata meydana gelebiliyor. “Login timed out” hatası İngilizce sürümünde de alınabiliyor. Rehberimizin bu kısmında Wild Rift “Giriş zaman aşımına uğradı” hatasına sebep olabilecek durumları sizinle paylaşacağız. Rehberimizin diğer sayfasında ise çözüm önerilerimizi sizinle paylaşacağız. Hemen alttaki butondan doğrudan çözümlere gidebilirsiniz.

Wild Rift “Giriş zaman aşımına uğradı” Çözüm

Youtube kanalımızda yayınladığımız “En iyi 5 mobil moba” listemize göz atmak ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.


Wild Rift “Giriş zaman aşımına uğradı” sebebi nedir?

  1. Sunucu güncellemesi yapılıyor olabilir.
  2. VPN kullanıyor olabilirsiniz.
  3. Son güncellemeyle gelen bir sıkıntı olabilir.
  4. İnternet bağlantınızda problem olabilir.

Bu sebeplerden kaynaklı Wild Rift “Giriş zaman aşımına uğradı” hatası almanız olasıdır. Açıkcası bu hata için başka hiç bir neden yok desek doğru olur. Şimdi basit bir şekilde Wild Rift “Giriş zaman aşımına uğradı” hatası için çözüm önerilerimizi sizlerle paylaşalım. Bir sonraki sayfadan basitçe uygulayabileceğiniz çözümleri kontrol edebilirsiniz.

Wild Rift İndir

[FEL url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riotgames.league.wildrift” text=”Google Play” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://apps.apple.com/ph/app/league-of-legends-wild-rift/id1480616990″ text=”App Store” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″] | [FEL url=”https://wildrift.leagueoflegends.com/tr-tr/” text=”Web Sayfası” class=”default” type=”blank” format=”cryptic” time=”20″]

 

Wild Rift “Giriş zaman aşımına uğradı” Çözüm

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Speargun (Zıpkın) Nasıl Yapılır? – Stranded Deep Silah Rehberi